Zahrajte si Poua – moderní Tamagotchi pro smartphony

Rok 1997 se nesl ve znamení Tamagotchi a pokud jste v té době patřili mezi školou povinné i vy, pravděpodobně bylo elektronické vajíčko i na vašem seznamu vánočních dárků. Tamogotchi byl zkrátka fenomén, který pohltil celý svět a posunul digitální hračky na další úroveň. Dnešním dětem už sice nic moc neříká, ale poměrně nedávno začala jejich vymazlené smartphony okupovat gameska, která z Tamagotchi vychází. Jmenuje se Pou a musíte se v ní starat o nevzhlednou hroudu hlíny, která se díky vaší péči promění v unikátní stvoření.

Je jen na vás, co z malého Poua vyroste…

Z Poua se může stát medvídek, pejsek, kočička nebo třeba chlapeček – záleží na tom, jak se o něj budete starat. Chcete-li, aby prospíval, budete mu muset věnovat spoustu času a hrát s ním hry, krmit ho a dopřávat mu nové oblečení nebo doplňky. Ty získáte za zlaťáky, které se vám na virtuální konto přičtou jako odměna za řádnou péči.

Pou se nikdy nevypíná a je neustále aktivní. Nesmíte ho proto nechat na pospas osudu a pravidelně kontrolovat statistiky, na základě kterých se dozvíte jeho aktuální potřeby. Díky získaným zkušenostem se Pou dostává na další úrovně a ve hře se odemykají nové tapety a oblečení.

Pou není jako ostatní napodobeniny Tamagotchi, je mnohem lepší

Pokud vám hříčky, ve kterých se staráte o virtuálního tvorečka, připadají nezáživné, neházejte k nim Poua do jednoho pytle. Hra Pou je opravdu návyková a o jejích kvalitách svědčí desítky milionů hráčů. Ti je hrají na svých smartphonech, případně na PC pomocí emulátoru Bluestacks. Oficiální počítačová verze Pou totiž prozatím neexistuje a Pou je k mání jen pro iOS (tedy iPhony, iPady a iPody) a Android verze 1.6 a vyšší.

Pou je ke stažení zcela zdarma a najdete ho na hrapou.cz.

6 Komentářů

 1. mariemichnova

  pou je uzasna hra

 2. Pou

  Jo Pou je supr. Akorát na PC nejde Sky Jump a Free Fall, jinak v pohodě;-).

 3. Pou hra

  Pou je skvělej a líbí se mi, že ho pořád vylepšujou = přidávaj nový věci:-)

 4. Hra Pou

  Pou je úplně nejlepší, protože je v každé aktualizaci něco nového, takže se to neomrzí. 🙂

 5. Nika Bližnakova

  Je to superhra

  1. Nika Bližnakova

   Naj hra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *