Browser hry od BIGPOINT jsou v mnoha ohledech revoluční!

Německé studio BIGPOINT netřeba představovat, ale pokud přeci jen nepatříte mezi fanoušky online browser her – jde o jednoho z nejvýznamnějších hráčů na trhu, který chrlí jednu herní novinku za druhou. V branži se pohybuje od roku 2002 a má na svědomí hitovky, které si zamilovaly miliony hráčů po celém světě. Některé z nich vám dnes představíme.

Co jsou to browser games?

Ještě než se dostaneme k hrám samotným, objasníme vám zmíněný termín „browser hry“. Jde o onlinovky, které není třeba instalovat a můžete si je zahrát v prostředí prohlížeče. Pokud si čas od času zahrajete flashovky, víte, která bije. BIGPOINT však prohlížečové gamesy pojal úplně jinak a připravil hráčům plnohodnotné tituly, které je zabaví na víc než pár minut.

Je opravdu z čeho vybírat…

Bigpoinťácké portfolio je skutečně široké a pravidelně do něj přibývají nové kousky. Co se týče žánrů, BIGPOINT se specializuje především na strategie (Rising Cities, Damoria, Supremacy 1914…), ale zároveň má v zásobě poměrně dost casual games (Skyrama, Farmerama, Fantasyrama…) a najde se i nějaká ta akce (Seafight, Darkorbit, Xblaster….).

Mezi nejhranější kousky ovšem bezesporu patří fenomenální MMORPG z temného fantasy světa s názvem Drakensang Online. S původním Drakensangem sice nemá mnoho společného (což mu bylo skalními příznivci vyčítáno), ale jde o diablovskou akci se vším všudy. Hordy krvežíznivých monster, zajímavé questy, vylepšování postavy a to vše ve velmi povedeném grafickém kabátku. Ten je ostatně typický pro všechny hry od BIGPOINTu.

Hry jsou zdarma, ale…

A abychom nezapomněli, všechny hry si můžete zahrát zcela zdarma a to bez jakéhokoliv omezení. A kde bere BIGPOINT finance na další vývoj? Vtip je v tom, že v každé hře mohou hráči nakupovat lepší vybavení a spoustu dalších věcí za reálné peníze. Jistě, jde to i bez nich, ale spousta hráčů nechce čekat, až je mezi elitu dostane vlastní píle a trpělivost. Faktem je, že v takovém Skyrama se investice několika Euro opravdu vyplatí 🙂

Foto:  http://cs.bigpoint.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *