Hraj.to – portál s online hrami, který se vyplatí mít v záložkách

Není nic horšího, než deštivé letní odpoledne. Nebo je to úplně naopak? Pro fanoušky počítačových her je mizerné počasí perfektní záminkou k tomu, proč zůstat doma a ponořit se do celodenního hraní. A jak jste na tom vy? Trávíte léto u vody, nebo jste přesunuli lednici vedle PC, abyste své herní doupě opouštět? Ať už je to jakkoliv, máme pro vás další tipy na skvělé onlinovky, kterými si můžete zkrátit čekání na to, až se zase vyčasí.

Herních webů je na české internetové scéně jako hub po dešti, ale i tak byl výběr poměrně jednoduchý. Vypustili jsme nepřehledné portály plné nudných a monotónních her a zaměřili se na Hraj.to, který nás v mnoha ohledech mile překvapil.

Herní portál Hraj.to je koncipován tak, aby se na něm zorientoval i návštěvník, který na web zavítal vůbec poprvé. Hry online jsou rozděleny do kategorií podle žánru, ale nechybí ani sekce s nejnovějšími a nejhranějšími kousky.

Ale ani příjemné uživatelské rozhraní webu by nás na Hraj.to příliš dlouho neudrželo – podstatný je pečlivý výběr těch nejkvalitnějších her, které jsou zárukou mnohahodinové zábavy. A na co se tedy můžete těšit?

Záběr Hraj.to je skutečně pestrý a najdete na něj oblíbené hry pro dva, ve kterých si můžete změřit síly se skutečným protihráčem, stejně jako specifické kategorie typu hry pro dívky nebo pro nejmenší. Znalci ocení přítomnost herních klasik jako je Prince of Persia nebo Gold Miner 2. Větší hráči zase přivítají špetku erotiky.

Zajímavá je i možnost registrace a následné možnosti komunikace s dalšími uživateli – můžete posílat soukromé zprávy nebo se zúčastnit veřejného pokecu. Shrnuto a podtrženo, Hraj.to rozhodně stojí za to mít v záložkách mezi nejoblíbenějšími herními portály!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *