Poslechněte si své oblíbené televizní a rádiové pořady online!

Internet je dokonalý společník, díky kterému můžeme komunikovat s přáteli, nakupovat, platit účty, čerpat informace, ale také pracovat, aniž bychom opustili pohodlí domova. Využíváme ho stále častěji a spousta z nás si bez něj nedokáže představit život. Dnes bychom vám rádi představili další online služby, které jste možná doposud přehlíželi, ale mohli byste je využít právě teď.

Léto se nese ve znamená dovolených a brigád v zahraničí a právě tehdy se musíme obejít bez svých oblíbených televizních a rádiových pořadů. Ovšem pouze v případě, že nemáme k dispozici internet. Spousta televizních i rádiových stanic totiž vysílá online.

Seznam všech dostupných TV online si můžete kdykoliv prohlédnout v katalogu www.tv-online.tv-on-line.cz. Zastoupení televizních stanic je zatím poměrně chudé, ale i tak mezi nimi nechybí populární hudební stanice ÓČKO, všechny „čétéčka“, včetně oblíbené ČT24 živě a ČT sport, ale také Retromusic nebo zprávy, které vysílá Nova. V katalogu je také několik slovenských a jiných zahraničních stanic, včetně Eurosport a BBC News. Některé z českých stanic navíc disponují i archivém již vysílaných pořadů. V katalogu najdete také seznam teletextů a návod na naladění nových stanic a to pro satelit i kabelovku.

Na rádio online se zaměřuje katalog www.radia-online.eu, přičemž zastoupení rádiových stanic je mnohem bohatší než v případě televize. Na internetu vysílají prakticky všechny nejznámější, ale také méně známé lokální rádia.

Foto: sxc.hu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *