WPML: Prémiový plugin pro vícejazyčný web na WordPressu

Stavíte weby na WordPressu, nejrozšířenějším open source CMS na světě? Pak jste se možná dostali do bodu, kdy potřebujete vytvořit vícejazyčný web, ale netušíte, jak na to. Vyplatí se to řešit instalací několika nezávislých jazykových verzí? V žádném případě – díky prémiovému pluginu WPML můžete přeložit WordPress do libovolného jazyka, a to velmi pohodlně!

Možností, jak přeložit WordPress, je vícero. K překladu šablony můžete použít externí editor .po souborů poedit, případně se trochu pohrabat v kódu. Ale nic z toho vám neumožní vytvořit vícejazyčný web. Wpml plugin ano!

Bezkonkurenční pomocník, se kterým je překlad webu hračka

WordPress Multilingual plugin je bezkonkurenční nástroj, díky můžete sekat vícejazyčné weby jako na běžícím pásu. Na charakteru webu přitom vůbec nezáleží, hravě přeložíte obyčejný blog, e-shop i velmi rozsáhlý firemní web. Výchozí instalace obsahuje 40 jazyků, ale vy si samozřejmě můžete přidat jakýkoliv další. A když na to přijde, tak třeba i jazyk, který se píše zprava doleva a nepoužívá latinku.

Wpml nabízí velmi přehledné rozhraní, které se samozřejmě nachází přímo v administraci wordpressu. Přeložíte každé slovo a každý prvek, do vlastních šablon pak zahrnete vestavěnou navigaci a funkce pro odkazování.

WPML si můžete pořídit i česky

Wpml je pro překlad webu naprosto ideální. Je k mání v několika verzích, které mají odlišné funkce. Všechny důležité informace najdete na neoficiálních stránkách www.wpml.cz, prostřednictvím kterých si můžete wpml plugin zakoupit. Web provozuje společnost webees.cz s.r.o., která mimo jiné nabízí také český překlad pro wpml a příjemné služby v podobě asistovaného nákupu, instalace a konfigurace či poradenství.

A pokud vám wpml plugin přeci jen nebude vyhovovat, ani tak nevyhodíte peníze oknem. Vývojáři garantují vrácení peněz ve lhůtě do 30ti dní od nákupu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *