Jak vyhrát na hracích automatech?

Patříte mezi vášnivé hráče her všeho druhu a pohráváte si s myšlenkou, že si ze zábavy uděláte zajímavou obživu? Jinými slovy – napadlo vás, že zkusíte své štěstí a protočíte jackpot na automatech? Předtím, než se vydáte do nejbližší herny či kasina, zadržte. Šance, že se domů vrátíte s větší částkou, než s jakou jste nechali schlamstnout automat, je velmi nízká. Automaty samozřejmě výdělečné jsou, ale pouze pro provozovatele. Přesto si můžete užít spoustu zábavy u těch nejlepších automatových her zdarma a bez rizika. Zajímají vás podrobnosti?

Trocha matematiky na vysvětlenou

Výherní automaty jsou nastaveny tak, aby provozovatelé utržili zisk mezi cca 10 – 20 %. To znamená, že se hráčům vrátí zpět 80 – 90 %. Jinými slovy, ze sto mincí, které do automatu vhodíte, jich získáte zpět pouze 80 až 90. Jenomže je to výherní automat, který rozhodne kdy a jak. S pořádnou dávkou štěstí můžete vybrat jackpot hned napoprvé, pravděpodobnější však je, že prohrajete všechny své peníze.

Automaty online zdarma

V úvodu jsme zmínili, že existuje možnost, jak si zahrát automaty online zdarma. Tedy bez nutnosti riskování a vkladu vlastních peněz. Stačí zabrousit na známý portál Online-automaty.com, který nedávno získal nový grafický kabátek. Redesign se podařil a portál je nyní ještě přehlednější.

Pokud nemáte o hraní výherních automatů žádné povědomí, nepřehlédněte sekci „začínáme“. Najdete zde praktické rady a doporučení (např. ohledně registrace v internetových kasinech, výběru výher apod.), které se vám budou hodit.

To hlavní jsou ovšem automatové hry – rozdělené dle počtu válců, použitého software a popularity. Takže pokud jste vždy snili o tom, že si zahrajete ty nejlepší automaty pěkně v pohodlí domova, navíc bez rizika a registrace, máte šanci.

Tak co vy na to – vyberete si hry od Kajotu, nebo třeba automaty Admiral? Přejeme příjemnou zábavu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *