Webové stránky na míru jako jasná volba pro každého, kdo chce uspět. Jaké výhody přinesou vám?

Vytvořit webové stránky je díky množství online služeb jednoduché jako facka. Můžete si je naklikat během několika desítek minut, a to mnohdy zdarma. Tak proč zbytečně utrácet za webovky na míru? Úspěšné firmy i jednotlivci mají jasno. Investice do vlastního řešení se vrátí i s úroky.

Odlišíte se od davu – budete vidět

Na internetu tráví čas 7,9 milionu Čechů a alespoň jednou za měsíc provede online nákup kolem 65 % uživatelů. Všechny skupiny zároveň poptávají služby všeho druhu – ubytováním počínaje, masážemi konče. A jakou roli zde hraje web, který nevypadá jako tisíce ostatních? Individuální design vás vytáhne před konkurenci. Vryjete se uživatelům pod kůži a výrazně zvýšíte šanci, že nakoupí právě u vás.

Posílíte důvěru ve svou značku

Webové stránky patří k nedůležitějším prodejním kanálům. Proto je vhodné vzhled přizpůsobit cílové skupině. Uživatelé webovky vnímají jako prezentaci firmy a ocení, když z ní čiší profesionalita a odbornost. Nic proti šablonám – jsou jako stvořené na blogy nebo osobní weby, jejichž cílem je prodej. Pokud však online podnikání myslíte vážně a chcete si vybudovat jméno, vydejte se jinou cestou.

Srozumitelnost vede k lepšímu konverznímu poměru

Prakticky všechny úspěšné weby staví na vlastním designu, protože zkušený webdesignér dokáže navrhnout rozhraní s ohledem na pozitivní uživatelský prožitek. Jednotlivé prvky jsou poskládány tak, aby zákazníka motivovaly k akci a zvýšily konverzní poměr. Internetové stránky na klíč jsou v tomto směru nepřekonatelné.

SEO ready a integrace s aplikacemi třetích stran

Pamatujte, že nikdy nejde pouze o vzhled. Klíčovou roli hrají také faktory, které nejsou na první pohled vidět. Necháte-li si vytvořit web na klíč od odborníka, budete mít jistotu, že je správně optimalizován pro vyhledávače. Současně ho může přizpůsobit pro efektivní komunikaci s dalšími aplikacemi (např. fakturační systém apod.).

Chcete se o výhodách tvorby webu na míru dozvědět více? Sjednejte si konzultaci s Jaroslavem Voldřichem, který se v oboru pohybuje téměř 10 let a má na kontě přes 200 úspěšných projektů. Zastupuje renomovanou digitální agenturu Antee a pro realizaci i následný provoz stránek využívá jejího zázemí. Předmětem jeho služeb není pouze tvorba www stránek Plzeň – spolupracuje s klienty v rámci celé České republiky. Zároveň nabízí redesign stránek, aby byl v souladu se současnými trendy. Kontaktní informace a reference najdete na www.jaroslavvoldrich.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *