Řízení projektů usnadní správný CRM systém. Český eWay-CRM patří ke špičce a je zdarma

Že by se o problematiku řízení projektů měli zabývat především řídící pracovníci středně velkých firem a korporací? To jistě ano, ovšem i v menší firmě je organizace a standardizace úkonů na denním pořádku. Bez CRM se proto neobejde téměř nikdo, kdo chce v podnikání nastolit řád a vytěžit z něj co nejvíce. Posuňme se však z obecné roviny do praxe. Český CRM software eWay-CRM od eWay System s.r.o. patří ve své kategorií k těm nejlepším a v základní verzi je ke stažení zdarma. Co umí a proč byste ho měli vyzkoušet?

Chytré řešení téměř pro každého

Vybrat software pro řízení projektů není snadné. Mnohé aplikace působí příliš robustně a uživatelé je vnímají jako „kanón na vrabce“. Jiným zase chybí funkce, které byste při každodenním používání mohli postrádat. A právě proto se eWay-CRM těší popularitě menších i větších podniků napříč všemi různými obory. Nabízí staré známé prostředí e-mailového klienta Outlook a kromě propojení s produkty MS Office umožňuje integraci s ekonomickými systémy POHODA, Money S3 a S5, aplikacemi Leady, GPS Commander a mnoha dalšími potřebnými nástroji.

Kromě intuitivního uživatelského rozhraní oceníte rozsáhlé možnosti sdílení: zpřístupnění týmových úkolů, událostí z kalendáře i seznamu kontaktů vybraným kolegům. Kladně hodnotíme také velmi přehledné uspořádání obchodních příležitostí a téměř dokonalou komunikaci, díky které má uživatel absolutní přehled o jednotlivých úkolech i celých projektech. A samozřejmě nechybí ani praktické funkce jako automatické upomínky, hromadný emailing a spousta dalších. Jinými slovy: tento CRM software zvládá vše, co od systému pro řízení projektů čekáte

Výhody českého CRM systému eWay-CRM můžete vyzkoušet okamžitě, a to v rámci plné verze Premium na 30 dní, nebo na stálo ve verzi Free.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *