Vymazlené USB flash disky, které nedáte z ruky

O USB flash disku se často hovoří jako o nejlepším příteli každého ajťáka, ale ve skutečnosti usnadňuje život mnohem širšímu spektru lidí. Vdyť flash disk plný fotek svých ratolestí má v kabelce každá druhá maminka, studenti si na ní přenáší vypracované projekty do školy a v neposlední řadě slouží jako mobilní úložiště firemních prezentací. No abychom to zkrátili – USB flashka se stala legendou hned po svém nástupu na trh a okamžitě zastínila ostatní média. Pokud se bez ní neobejdete ani vy a chcete si udělat radost opravdu stylovým kouskem, máme pro vás několik tipů.

USB flash disky se neliší jen kapacitou a přenosovou rychlostí, ale také designem. Navštívili jsme internetový obchod www.usbflashdisk.cz, který se pyšní vůbec nejširší nabídkou flashek. Podstatnou část zákazníků tvoří firmy, které si flash disky objednávají co by reklamní předměty, ale vzhledem k tomu, že jsou k mání od jednoho kusu, může v e-shopu nakupovat každý. Ale dost řečí – zajímá vás, jaké lahůdky na vás u největšího českého prodejce čekají. Vybrali jsme několik modelů, které nedáte z ruky.

Picture 070

Říká se, že každý muž musí mít pořádný nůž. A protože králem mezi noži jsou multifunkční švýcaráky značky Victorinox, to samé by mělo platit i mezi flash disky. Victorinox Presentation master disponuje pestrou škálou nářadí a vypadá opravdu znamenitě. Kromě paměťového média s kapacitou od 8 do 32 GB se v jeho útrobách ukrývá nůž, pilník, nůžky a laser. S touhle flashkou se na důležité prezentaci určitě neztratíte.

USB diamant

Neméně působivý je luxusní flash disk s umělými diamanty, který dostanete v dárkové papírové krabičce. Ideální jako dárek pro přítelkyni, které kapacita od 1 do 4 GB určitě bude stačit.

Kozene USB disky

Velmi elegantní jsou také modely v koženém obalu. Prodejce je nabízí hned v několika variantách a to v hnědé nebo černé kůži.

Drevena flashkaVelmi pěkné flashky však najdete i v ostatních kategoriích. Pro ty, kteří smýšlí zeleně, jsou připraveny eko usb flash disky ze dřeva a pro ty, kteří svá data potřebují maximálně zabezpečit, biometrické flashky. A neměli bychom zapomínat ani na veselé flashky v podobě drůbeží nohy, prstu či kousku slaniny.

Nestačí vám to a toužíte po něčem opravdu unikátním? V tom případě si nechte vyrobit flash disk na zakázku. Společnost Czech Image Group, která e-shop usbdlashdisk.cz provozuje, je známá svým prozákaznickým přístupem a jistě vám vyjde vstříc i v případě netradičních požadavků.

1 Komentář

  1. David

    Některé dnešní flash disky jsou opravdu pěkné, až mi kolikrát přijde škoda je používat 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *