Experis: Řešení pro IT specialisty a jejich potenciální zaměstnavatele

Pokládáte se za IT specialistu, který má svým klientům nebo zaměstnavateli hodně co nabídnout? Tak proč je váš potenciál využitý jen z části? Ztrácíte čas v zaměstnání, kde nemáte možnost uplatnit své znalosti a dovednosti. Vaši méně zkušení přátelé přitom zastávají mnohem lukrativnější a lépe placené posty. Tak kde je chyba? Možná jen nevíte, kde hledat to správné zaměstnání. Nicméně nejste v tom sami, na trhu práce je nespočet odborníků, kteří nemohou zavadit o vysněné zaměstnání. Na druhé straně zase stojí zaměstnavatelé, kteří intenzivně hledají experty, ale nedaří se jim to. Jednoduše nedošlo ke střetu nabídky s poptávkou… Jak z toho ven? Ať už stojíte na straně zájemce o místo, nebo zaměstnavatele, využijte špičkové služby pracovní agentury Manpower Group, respektive její divize Experis. Ta se soustředí na vyhledání specialistů v oblasti informačních technologií, ale také inženýringu, finančnictví a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Pracovní agentury, které se nezabývají vyhledáváním specialistů, obejděte obloukem. Vy potřebujete odborníky, kteří se ve vašem oboru vyznají a proklestí vám cestu k úspěchu. Společnost Manpower Group je na trhu více než 65 let a patří mezi absolutní špičku ve vyhledávání klíčových specialistů, na nichž je závislý obchodní růst společností.

Proč by se měl na Experis obrátit IT specialista?

Na tuto otázku jsme v podstatě odpověděli již v úvodu. Máte-li problém se hledáním pracovní pozice, přestaňte si házet klacky pod nohy a odevzdejte se do péče odborníků, kteří se ve vašem oboru pohybují jako ryby ve vodě. V rámci personálního poradenství vás připraví na pohovor, doporučí rozvojové programy a vůbec poskytnou spoustu know-how, které zúročíte ve svůj prospěch. Pro Experis budete více než jen další životopis, který zapadne do databáze. Profesionálové vám pomohou definovat motivaci a prostředí, které je optimální pro dosažení vašich cílů. Po celou dobu spolupráce budete takříkajíc obraze a dostanete zpětnou vazbu.

Experis cílí na specialisty z IT, ale také engineeringu, marketingu, logistiky, veřejné správy či financí. Seznam pracovních pozic je volně dostupný na webu a můžete si ho kdykoliv prohlédnout.

Proč by se měl na Experis obrátit zaměstnavatel?

Máte opačný problém? Stojíte v čele firmy, která má ambice stát se leaderem ve svém segmentu, ale chybí vám ti správní „tahouni“? Není tajemstvím, že bez specialistů nikdy neutečete konkurenci a zapadnete mezi průměr. Vzhledem k tomu, jaké možnosti nabízí zaměstnavatelům Experis, by to byla škoda. V rámci IT pro vás vyhledají vývojáře aplikací, projektové manažery, obchodní analytiky nebo třeba IT ředitele.

V praxi však záleží čistě na vašich požadavcích. Na své si přijde každý, kdo potřebuje jednoho či dva freelancery na občasnou výpomoc, stejně jako větší firmy hledající desítky schopných programátorů. Portfolio HR služeb je vskutku komplexní a zahrnuje také imigrační služby (poradenství, nábor cizinců, zajištění formalit), tréninkové a upskilling programy (individuální tréninkové plány, proškolení vybraných uchazečů) a v neposlední řadě osobnostní testy, které má na starost certifikovaný konzultant. Poslední zmíněnou službu využívají především firmy, které hledají specialisty na managerské a team-leaderské pozice.

Shrnuto a podtrženo, tým profíků z Experis nabízí efektivní řešení pro specialisty i zaměstnavatele. Pokud vás služby renomované pracovní agentury zaujaly, přečtěte si o nich více na www.experis.cz a v případě zájmu odborníky rovnou kontaktujte. Připojte se ke gigantům jako amazon, O2 nebo Philip Morris, kteří již s Experis spolupracují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *