Hledáte spolehlivého dodavatele elektro materiálu?

Dnešní článek jsme se rozhodli věnovat kutilům i profesionálům, kteří hledají spolehlivého dodavatele elektro komponentů. Zaměřili jsme se na společnost Elektro Sychra, která se zabývá projekcemi, montážemi, revizemi a opravami elektrických rozvodů a hromosvodů, montážemi slaboproudých systémů EZS, EPS, CCTV a datových rozvodů a v neposlední řadě také prodejem širokého spektra elektroinstalčního materiálu. Ten můžete nakupovat z pohodlí domova ve firemním e-shopu. Sortiment čítá malé i větší elektro součástky, doplňkový materiál i nářadí. Zajímají vás podrobnosti?

Nabídka je skutečně rozsáhlá a nechybí v ní nic, co byste mohli ke své práci potřebovat. Takže proč zbytečně ztrácet čas a shánět jednotlivé elektro komponenty u několika dodavatelů, když můžete nakoupit vše pod jednou virtuální střechou? Ucelenou nabídku ocení především elektrikáři, kteří vyžadují špičkovou kvalitu a velmi příjemné ceny. Ať už se chystáte na menší nebo velkou zakázku, stoprocentně seženete vše potřebné. Buďme však trochu konkrétnější. Co přesně na u Elektro Sychra najdete?

V e-shopu pohodlně nakoupíte kabely, vodiče, prodlužovačky a veškeré související příslušenství (např. izolační pásky, dutinky a svorkovnice). Nechybí ani instalační krabice, včetně krabic pod omítku a do zateplení. Kabely schováte do úložných a nosných systémů v podobě ohebných trubek a lišt.

S prázdnou neodejdete ani v případě, že potřebujete pojistky, jističe a stykače. Elektro Sychra nabízí jedno i třífázové jističe, proudové chrániče (i s jističem), pomocné spínače a svodiče přepětí.

Dalším pilířem je bohatá nabídka kvalitních svítidel a světelných zdrojů. Potřebujete žárovky, zářivkové trubice, stmívače nebo třeba pohybové senzory a čidla? Máte je mít.

Ani tím ale sortiment nekončí. Obsahuje také nástěnné konvektory značky Haustechnik, ventilátory, větrací mřížky, průmyslové i domácí termostaty či napájecí zdroje a baterie.

Zmínili jsme, že prodejce nabízí také elektro nářadí, a to včetně nejrůznějších „specialitek“. Bez kvalitního nářadí je práce s elektro instalačním materiálem nemožná, takže se ujistěte,že ve vaší brašně nechybí žádný pomocník. A pokud ano, nevadí. V e-shopu totiž pořídíte ploché i křížové šroubováky, imbusové a ploché klíče, kleště všeho druhu, ale také dielektrické rukavice, sprej na kontakty, misku na sádru, vrtáky

V podstatě jsme to mohli shrnout do několika málo vět. Elektro Sychra je spolehlivý dodavatel, který vás nikdy nenechá na holičkách. Firma, která je na trhu již od roku 1991, provozuje v Ústí nad Orlicí kamennou prodejnu, ve které můžete nakoupit osobně. A pokud se na realizaci elektroinstalace necítíte, neváhejte a využijte výše zmíněné služby. Více na http://shop.elektro-sychra.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *