Virtuální asistentka? Seznamte se, prosím!

Patříte mezi tu generaci, která si pamatuje sekretariáty, plné asistentek z masa a kostí? Věřte, že za chvíli už budou téměř minulostí. Na sekretářku, oblečenou do mini sukně, se budete chodit dívat jako do muzea. Dnes jsou trendy virtuální asistentky a my vám hned řekneme proč.

​Virtuální asistenka online je multifunkční

Virtuální asistentka online je pro vás k dispozici kdykoliv si vzpomenete a co víc, má schopnost širšího záběru a mnohonásobně většího objemu práce. Jak je to možné? K dispozici vám bude tým, složený z různých odborníků na jednom místě. Líbí se vám představa, kdyby váš asistent uměl finance, právo, marketing a deset jazyků? S MYTIMI jde o reálné situace.

Služby virtuální asistentky zahrnují administrativu, reporting, osobní asistenci i rešerše. Vy se tak nemusíte zdržovat papírováním a byrokracií a můžete se věnovat obchodu a byznysu. Osobní asistent je rychlý a spolehlivý. Zná desítky jazyků a vyzná se v účetnictví i v právu. Dojde za vás na úřad, postará se o fakturaci nebo třeba sepíše report. Ušetří vám desítky hodin měsíčně i náklady za interní zaměstnance.

​Marketing na sociálních sítích je fenomén

V MYTIMI bezvadně zvládají i marketing na sociálních sítích. Vytvoří vám kompletní plán na základě důkladné analýzy, nastaví reklamní kampaň a napíší příspěvky, které zaujmou. Ví, kdy jsou vaši klienti on-line a co na ně platí. Sociální sítě jsou dnes fenoménem, který frčí a na němž se lidí nejen baví, ale dělají i své obchody. Social media marketing je prostě o vztahu se zákazníky. Mějte ho vyladěný i vy.

​Copywriting šitý na míru

Součástí dobrého marketingu je i copywriting. Opřete svůj marketing o texty, které fungují. Vsaďte na sílu písmenek i kvalitní SEO a nebudete se stačit divit, jaké profesionální webový copywriting, psaní blogu, tvorba newsletteru, správa sociálních sítí, psaní PR článků a tvorba inzerátů udělají divy. Klienti a zákazníci vás budou hltat očima. Texty, jež pro vás odborníci v MYTIMI vytvoří, přesvědčí zákazníky i vyhledávače. Tak hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *