Tvorba mobilní aplikace zdarma? Obraťte se na Adama!

Díky masivnímu rozšíření chytrých telefonů můžeme být kdykoliv online. A nejen to, vznikly služby jako Apple Store a Google Play, na kterých se válí obrovské množství nejrůznějších aplikací. Vsadíme se, že nějakou „appku“ máte v mobilu i vy. Usnadňuje vám každodenní život, baví vás a pravděpodobně jste si ani nevšimli, že jde o důmyslnou reklamní masáž. Poskytovatelé služeb a prodejci jdou klientům vstříc a dávají jim k dispozici aplikace, díky kterým mohou pohodlněji nakupovat, provádět rezervace, přivolat si nejlevnější taxi apod. V podstatě jde o symbiózu neboli win win situaci. Mít vlastní aplikaci je v dnešní době k nezaplacení. Chcete ji také?

Neplaťte za vývoj appky, ale jen malý měsíční paušál

Doposud byla cesta k vlastní mobilní aplikaci finančně nákladná. Hodinová sazba programátorů není malá a konečná cena za vývoj mobilní aplikace se mohla vyšplhat velmi vysoko. Jenomže pak přišel Adam a vše se změnilo. Díky Adamovi může mí vlastní mobilní aplikaci aneb konkurenční výhodu opravdu každý.

Kdo, že je to ten Adam a jak vám může pomoct? Jde o nový start-up, díky kterému si můžete vytvořit takřka libovolnou mobilní aplikaci jen tím, že si ji naklikáte v jednoduchém a uživatelsky přívětivém rozhraní. Zabere vám to pár minut a zaplatíte pouze malý měsíční paušál. Aplikaci pak umístíte na Apple Store nebo Google Play, odkud si ji může kdokoliv stáhnout.

Jde vám z toho hlava kolem? Tak ještě jednou, pro pořádek. Díky vlastní mobilní aplikaci budete moct:

  • efektivně propagovat firmu
  • lépe komunikovat s klienty

Všem uživatelům, kteří si mobilní aplikaci stáhnou, můžete kdykoliv bezplatně poslat zprávu, která se jim zobrazí na displeji. Budete s nimi v neustálém kontaktu a upozorníte je na akce, slevy nebo bonusy.

Vývoj mobilní aplikace zvádnete díky Adamovi i vy!

Co se týče podoby aplikace jako takové, není ničím omezena. Díky Adamovi postavíte rezervační nebo objednávkový systém, fotogalerii, jednoduchou prezentaci firmy nebo cokoliv jiného. Obsah lze kdykoliv upravit i po vytvoření a samozřejmostí je možnost synchronizace s Facebokem, Twitterem nebo webovými stránkami.

Nás nástroj na tvorbu mobilních aplikací zaujal. Chcete-li za pár set korun měsíčně získat konkurenční výhodu i vy, přečtěte si o Adamovi na www.adamapp.cz více informací. Na oboru, ve kterém podnikáte, nezáleží.

1 Komentář

  1. Martin Mucha

    Dobrý den, měl bych zájem o tvorbu aplikace pro taxi a kurýrní služby.Děkuji Mucha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *