Co se bude pařit v létě? Vychutnejte si s námi nejlepší free to play hry!

Když není co hrát, není nic jednoduššího, než zalovit ve virtuálních vodách a vytáhnout tučného free to play kapříka. Moment, simulátor rybaření dnes na programu nemáme, ale o tipy na návykové gamesky, které si můžete zahrát zcela zdarma, rozhodně nebude nouze. Pohodlně se usaďte, začínáme!

Desert Operations

Dnešní numero uno je vynikající strategie s názvem Desert Operations (neboli Pouštní operace). A jak už správně tušíte, budete rozvíjet základnu, dobývat okolní území, drtit nepřátele, uzavírat spojenecké pakty se silnějšími soupeři a tak všelijak podobně, jak se na plnokrevnou strategickou hru sluší a patří. Brzy zjistíte, že vítězství nespočívá jen ve velikosti vašeho… vojska a nezbude vám, než provést tajnou špionáž. Zvědové si sice za informace řeknou o pěkný balík, ale vězte, že jde o skvělou investici. A aby toho nebylo málo, budete se muset starat i o ekonomiku. Tedy těžit některou z šesti druhů surovin a hromadit prostředky na budování armády.

Desert-Operations (2)

Rail Nation

Rail Nation dokazuje, že strategie patří k nejoblíbenějším žánrům. A v téhle se stanete ředitelem železniční společnosti a bude jen na vaší libovůli, jestli se rozhodnete zásobovat město zbožím, vybudujete hustou síť železnic a provedete výzkum, který povede k transformaci parních lokomotiv na ultrarychlé mašiny. Otázkou je, proč byste neměli? Právě to je totiž účelem propracované onlinovky, která vám navíc nesežere příliš mnoho času. Stačí nastavit úkoly a sem tam zkontrolovat progres. Vzpomínáte si na Transport Tycoon? 😉

Rail-Nation-hra (3)

OGame Simulator

Tri strategií uzavírá OGame Simulator, v rámci kterého se podíváte do hlubin vesmíru. Reskektive budete objevovat nová místa vhodná pro život, kolonizovat je a těžit suroviny. Ještě předtím ale musíte zajistit obranyschopnost základny. A jakmile vám začne být stávající planetka malá, případně vytěžíte vzácnou temnou hmotu, hurá o pár světelných let dál. Pro milovníky Star Wars a podobných sci-fi záležitostí je OGame Simulator nutnost!

ogame

4 Story

Po všem tom strategickém plánování by to chtělo trochu akce, co vy na to? Pokud máte rádi anime grafiku, dejte se do hraní 4Story – populární MMORPG, ve které si zahrajete na hrdinu. Stačí si vybrat rasu, povolání a jde se na věc. Budete plnit rozličné úkoly, drtit oponenty a čas od času poskočíte na vyšší úroveň. Ta se nese v duchu nových dovedností a schopností a tím pádem i snadnějšího zabíjení. 4Story ale přesto nepatří k brutálním hrám, ve kterých nejde o nic jiného než o krveprolití. Atmosféra a příběhy kouzelného fantasy světa vás dokonale vtáhnou do hry! Najdete ji na 4Story.name.

4Story

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *