Jak tisknout za hubičku?

Tisknete, až se vám z tiskárny práší a máte pocit, že je načase snížit náklady za barvu? Pokud jste doposud ceny tonerů/cartridgí neřešili, zřejmě vás překvapí, kolik za ně můžete ušetřit. Prozkoumali jsme sortiment firmy TONERA, jednoho z předních prodejců, který se na daný sortiment specializuje již od roku 1992. Ještě předtím vám ale prozradíme odpovědi na nejčastější otázky.

Jaký je rozdíl mezi tonerem a cartridgí?

Toner, nebo cartridge? Mnoho uživatelů termíny zaměňuje a myslí si, že jde o dva různá označení jednoho komponentu. To ale není pravda, toner je tisková kazeta, kterou využívají laserové tiskárny. Obsahuje různě barevný prášek, který je během tisku za pomocí elektrického pole a laserového paprsku nanášen na fotocitlivý válec a posléze na papír. Cartridge je vyměnitelný zásobník s inkoustem, který využívají inkoustové tiskárny. Zda potřebujete toner, nebo cartridge, zjistíte podle označení tiskárny.

Tip: Zde najdete nejlevnější tonery a cartridge HP a zde zase tonery a cartridge Epson!

Vyplatí se tonery a cartridge plnit doma?

Nevyplatí. Prvotní úspora nákladů totiž může vyústit v poškození kazety či rovnou samotné tiskárny. Výsledek tisku navíc nikdy není 100 %. Pokud se přeci jen rozhodnete pro domácí plnění, nezapomeňte tiskovou kazetu důkladně vyčistit – zamezíte tím případnému ucpání zbytky staré náplně.

Vraťme se však k firmě TONERA a její nabídce. Najdete v ní originální, alternativní (neboli) kompatibilní i renovované tonery a cartridge od všech prověřených výrobců. Sortiment je opravdu komplexní a nechybí ani doplňovací sady pro tiskárny HP, Canon, Lexmark a Bother, litráž inkoustů, folie do faxu, pásky, papíry, média a další spotřební materiál pro kopírky či tiskárny.

Prodejce je ostřílený profesionál a rád vám s výběrem vhodné náplně poradí. V každém případě se můžete spolehnout na velmi nízké ceny, atraktivní slevy a dopravu při nákupu nad 2000 Kč zdarma. Zboží si můžete vyzvednout také na odběrných místech Zásilkovny. A co je nejlepší? TONERA garantuje nejnižší ceny na trhu. Najdete-li jinde jakékoliv zboží za lepší cenu, TONERA ji dorovná, nebo nabídne ještě nižší. A zase budete moct tisknout, až se vám bude od tiskárny prášit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *