Titul MBA v programu Řízení informačních technologií: Váš klíč k úspěchu

Sníte o dobře placené pozici v oblasti řízení informačních technologií? Pokud jste se již několika konkurzů zúčastnili, ale bezvýsledně, měli byste na sobě zapracovat a nabídnout potenciálním zaměstnavatelům více než vaši konkurenti. Možná vám chybí „něco“, co enormně zvýší vaši cenu na trhu práce. Titul, který je garancí vašich znalostí a dovedností. Přesně tak lze v krátkosti definovat titul Master od Business Administration. Obor Řízení informačních technologií můžete studovat na jedné z nejprestižnějších českých manažerských škol Business Institut. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích.

Co je to titul MBA a k čemu je dobrý?

Studium MBA si v minulých letech prožilo boom i u nás. Pomalu se sice stává standardním požadavkem na řídící pracovníky, ale zatím představuje výhodu, podobně jako kdysi klasický vysokoškolský titul. Vzdělávací programy jsou zaměřeny na rozvoj manažerských dovedností a praktických zkušeností. Studia se však neúčastní pouze manažeři a členové managementu. MBA je vhodné také pro podnikatele, zaměstnance státní správy a samosprávy a další. Nabídka programů je pestrá a týkají se většiny oborů.

Pomineme-li prohloubení znalosti a praktických dovedností, získání titulu, který má u zaměstnavatelů váhu, pak se nabízí ještě další důvod, proč byste měli studium MBA zvážit. Získáte nové kontakty, které se vám mohou při rozvoji podnikání hodit.

Co je podstatou programu Řízení informačních technologií?

Profesně vzdělávací program Řízení informačních technologií cílí na účastníky, kteří se chtějí zařadit mezi specialisty schopné navrhovat a implementovat různé typy informačních systémů. V rámci programu se naučíte rutinně používat IS/IT terminologii, aplikovat manažerské standardy a rámce potřebné při řízení IS/IT. Prohloubíte své znalosti podnikových informačních systémů, řízení dat a rizik, auditu IS/IT a v neposlední řadě projdete testováním aplikací a služeb IT. Program je koncipován tak, aby přinesl co největší užitek top manažerům a vedoucím pracovních týmů. Studium probíhá kombinovanou formou – e-learningem a tematickými setkáními s lektory v prostorách Business Institutu v Praze.

Chcete-li se o programu MBA Řízení informačních technologií dozvědět více, pokračujte na www.businessinstitut.cz.

2 Komentářů

  1. Tess

    MBA mám už úspěšně za sebou (www.cemi.cz). Velké množství informací načerpané za relativně krátké období jsou skvělým prostředkem pro vzdělávání časově vytížených jako jsem třeba já:).

  2. Jožo

    S Cemi som nebol vôbec spokojný. Vzdal som to po 3 týždňoch. Radšej Business Institut. Štúdium trvá rok, žiadne šup šup, ale kvalita aj keď priznávam náročnejšie, ale to je dobre titul nemusí mať každý kto nechce makať. U mňa absolútna spokojnosť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *