Nový Huawei P9 fotí jako zrcadlovka. Zaostřete na úspěch a vyhrajte ho!

Máte za to, že dobře znáte modlu českých hokejových fanoušků Jardu Jágra? V tom případě máte velkou šanci na výhru luxusního smartphonu P9 od Huawei. Stačí, když správně uhádnete, jak by se „Džegr“ zachoval v devíti modelových situacích.

Huawei spustila mikrostránku www.zaostrinauspech.cz, na které si mohou zájemci o nový smartphone zasoutěžit. Ještě před tím, než se vžijete do kůže hokejového poloboha, vám prozradíme, proč by vás měla „pé devítka“ zajímat. Huawei je aktuálně trojkou na poli mobilních zařízení a s každým novým modelem zvedá laťku na vyšší úroveň. Pokud jste se v minulosti při srovnání této značky se stálicemi na trhu pousmáli, dnes jsou majitelé čínských výrobků, kteří smějí.

Jaký je Huawei P9?

Elegantní šasi (celokovové tělo z hliníku letecké kvality) ukrývá hardware, který průměrný uživatel nevyužije, což ostatně platí i o všech ostatních smartphonech vyšší třídy. Prémiový Huawei P9 se od konkurence liší prvotřídním fotoaparátem, na kterém se podíleli odborníci z firmy Leica. Výsledek je doslova strhující – s chytrým telefonem pořídíte snímky, za které by se nestyděli majitelé zrcadlovek.

Huawei P9 disponuje dvěma 12megapixelovými čočkami a technologií IMAGEsmart 5.0. Dokáže efektivně kombinovat barvy zachycené RGB a monochromatický, senzorem. Celkový dojem umocňují profi fotografické efekty, efekt široké clony, několik filmových módů a možnost editace fotografií ve formátu RAW bez ztráty kvality.

K tomuto modelu navíc získáte rozšířenou záruku na 3 roky a tříměsíční garanci na výměnu displeje v případě náhodného poškození.

Jak hrát a vyhrát?

Pokud se vám Huawei P9 líbí, není nic jednoduššího, než zamířit na výše uvedený web a vyplnit kvízy. Na šťastné vítěze čeká 9 smartphonů a na ostatní pak sluchátka JBL, bluetooth reproduktory Huawei a powerbanky Huawei.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *