Vzdělávejte se příjemněji a efektivněji. Online kurzy jsou v kurzu!

Chcete zvýšit svou kvalifikaci na trhu práce? Rádi byste zlepšili a prohloubili znalosti v některých oblastech? V tom případě se začněte průběžně vzdělávat. A protože žijeme v době moderních technologií, nemusíte ztrácet čas cestováním na prezenční kurzy. V posledních letech zažívá boom online vzdělávání, jehož výhody spočívají v obrovské úspoře času i peněz. Prozradíme vám i další výhody a navrch přidáme tipy na atraktivní kurzy, které by se vám mohly hodit.

Zásadní výhody online kurzů jsme nakousli v úvodu. Klasické prezenční kurzy jsou obvykle dražší a zaberou vám mnohem více času. Do nákladů je třeba započítat i cestovné a v případě celodenních kurzů i oběd v restauraci apod. Tím však výhody učení přes internet nekončí. Kvalitní kurzy jsou velmi propracované a nabízí intenzivní vzdělávání zajímavou a často i zábavnou formou.

A že je o online kurzy a semináře zájem, svědčí popularita portálu VímVíc.cz. Aktuálně si můžete vybrat mezi desítkami kurzů. Nás nejvíce zaujaly tyto:

1.) Excel pro pokročilé

Rádi byste tabulkový procesor MS Excel používali efektivněji než doposud? V tom případě je pro vás jako stvořený tento kurz Excel pro pokročilé. Je rozdělen do 8 tématických bloků a zabere vám cca 3,5 hodiny. Naučíte se vytvářet přehledy a statistiky během několika sekund, ovládnete kontingenční tabulky, ujasníte si přidávání posuvníků a stahování dat z webu…

2.) Škola webdesignu

Baví vás tvorba webů a rádi byste se navrhováním webdesignu živili? Autor kurzu škola webdesignu vás naučí základní principy, postup k tvorbě moderního webu a způsoby, jak upoutat pozornost uživatele. Kurz je určen pro nadšence a začínající webdesignéry, případně pro pracovníky marketingu, kteří chtějí být při tvorbě webových projektů nezávislí.

3.) Základy programování C++

Základy programování v jazyce C++ jsou vhodné pro úplné začátečníky a kohokoliv, kdo se chce naučit programovat. V tomto kurzu se naučíte, jak vytvářet programy, používat základní programátorské konstrukce a dozvíte se co to je algoritmus. Vystačíte si pouze se základní znalostí počítače.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *