Tipy na vychytané elektronické dárky do 2000 Kč

Protože se blíží Vánoce, rozhodně není od věci přihodit pár tipů na pěkné dárky. A jak jinak, než na elektroniku, která potěší nejen celou vaší rodinu. Připravili jsme pro vás top 3 pomocníky, kteří budou letos patřit k nejprodávanějším dárkům. Ať už vaše volba padne na kterékoliv zařízení, stoprocentně nešlápnete vedle!

1. Tablety

Máte ve svém okolí někoho, kdo ještě nemá tablet? Udělejte mu radost a dopřejte mu ho. Ceny špičkových tabletů jsou stále nižší a střední třídu pořídíte „za hubičku“. Tablet je perfektní společník na cesty, do práce a když na to přijde, tak i do postele. Obdarovaná osoba si užije spoustu zábavy – může hrát hry, sledovat filmy, poslouchat muziku nebo brouzdat na internetu. 9” 4 jádrový tablet je k mání již kolem 2 000 Kč.

tablet

2. Chytré telefony

Všimli jste si, že se na trhu objevuje stále více modelů a že i za pár korun lze sehnat velmi slušný chytrý telefon? Stačí se zaměřit na slevy smartphonů a ušetříte i několik tisíc korun. Máte-li hlouběji do kapsy, nevadí. I méně známé značky dnes nabízí velmi slušný výkon a krátkou reakční dobu. Za 4.3” smartphone s Androidem dáte méně než 2 000 Kč.

smartphone

3. GPS navigace

A co když dotyčný má tablet i chytrý telefon? Dejte mu pod stromeček navigaci! Jistě, že může využívat aplikaci ve smartphonu, ale dle průzkumů většina uživatelů preferuje samostatná zařízení. Zlevněné GPS s podklady k mapám všech zem EU a aktualizacemi zdarma stojí kolem 1 400 Kč.

GPS

A kde se po zlevněné elektronice poohlédnout? Vsaďte na slevový portál NewGo.cz, kde seženete levné tablety, smartphony, navigace a další skvělé věci. Díky slevám v řádu desítek procent ušetříte za elektroniku několik tisíc korun. Ale nedávejte si na čas, jednotlivé nabídky jsou časově omezené a trvají jen několik dní. Kdo zaváhá, má smůlu.

1 Komentář

  1. Monn

    Je tu iPhone 6?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *