Svůj iPhone si můžete opravit doma sami. Ale proč byste to dělali?

Smyslem tohoto článku není analýza poruchovosti či odolnosti smartphonů s logem nakousnutého jablka. O některých modelech se sice traduje, že jsou to „držáky“, ale obecně jde spíše o štěstí. Kdo ho má, nemusí se opravami zabývat. Další skupina lidí je v servisu častěji než v krámě pro rohlíky. Nabízí se však otázka, zda je lepší iPhone opravovat doma., nebo se obrátit na profi iphoneservis. Odpověď známe a zřejmě vás nepřekvapí.

Pokud se vyznáte v hardwaru, perfektně se orientujete v elektronických „střevech“ chytrého telefonu, máte k dispozici potřebné nástroje a dostatek času – nic vám v opravě svého iPhone potížisty nebrání. Směle do toho, půl je hotovo. Třeba ho zprovozníte rychleji, než byste našli kontakt na kvalitní iphone servis.

Ale co když patříte k BFU neboli běžným fyzickým uživatelům? Zřejmě si pokládáte otázku, jaká je oprava iPhone cena, kterou si specializovaný Apple servis naúčtuje.Pak máte dvě možnosti: pustíte si pár tutoriálů na YouTube, chopíte se něčeho, co alespoň trochu připomíná nástroje potřebné pro opravárenské práce a pustíte se do toho. Poté pravděpodobně zjistíte, že jste smarpthonu život nevrátili, ale naopak prohloubili jeho digitální kóma. Případná oprava vás bude stát ještě o něco více, než kdybyste se na servis obrátili rovnou.

Druhá možnost je na nic nečekat a rovnou se obrátit na někoho, kdo produktům značky Apple rozumí jako nikdo jiný. Nadsázka se nekoná, duo Pavel Báleš a Matouš Léber skutečně patří k české špičce. Provozují kamenný servis v Praze a nabízí velmi rychlé a přitom levné opravy iPhonů, iPadů, Macbooků, Watch a Apple TV. Opravy provádí na počkání při zachování výrobních kvalit zařízení. A na veškeré úkony poskytují dvouletou záruku!

Pokud to máte do kamenné pobočky daleko a nechcete se na vlastní oči přesvědčit, jak příjemná může oprava iPhonu být, pošlete svého nemocného přítele (stále máme na mysli smartphone) do servisu kurýrem. Zaplatíte pouze cenu opravy, poštovné (tam i zpět) platí appleguru.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *