Dejte ostatním najevo svou vášeň pro počítačové hry geek tričkem Monithor!

Utahují si z vás, protože trávíte spoustu času před monitorem? Mimo to nedáte dopustit na hry na motivy severské mytologie? A navíc došla zásoba pohodlných triček? Pravděpodobně jste si teď pomysleli něco jako.. WTF? Jak spolu souvisí váš způsob trávení volného času a šatník?! Překvapivě jsou obě oblasti úzce spjaty. Rozuzlení najdete v následujících řádcích.

Definice geeka vám zřejmě není neznámá, ale pro jistotu: jedná se o osobu zapálenou pro svůj obor, obvykle schopnou řešit i velmi složité situace. Ve vašem případě to může být zabití závěrečného bosse ve hře Ragnarok, případně jiný úkol, na kterém stojí budoucnost lidské civilizace…

Vraťme se však k vašemu šatníku. Předpokládáme, že i navzdory zápalu pro digitální svět rádi nosíte pohodlné – a pokud možno i stylové oblečení. A protože se traduje „šaty dělají člověka“, měli byste si vybírat outfity odpovídající své zálibě. Třeba tričko Monithor, které jsme pro vás vyhrabali ve virtuálních regálech geeky uctívaného e-shopu GeekShirts.cz. Jedná se o mimořádně stylovou záležitost a kromě vychytaného designu vás potěší i nadstandardní gramáž (185 g/m²)

Tričko Monithor však není jasnou volbou pouze pro milovníky severských ság. Potěší každého, kdo je alespoň trochu „ajťák“ a zároveň si libuje v hraní si se slovíčky. Garantujeme vám, že až vás v trikotu uvidí kamarádi na příští LAN párty, budou vám ho závidět a možná vás schválně polijí kávou nebo energeťákem.

Měli byste si snad kvůli toho najít jiné přátele či se zaměřit na hry pro jednoho hráče? Není třeba, na GeekShirts.cz pravidelně probíhají slevové akce, takže se můžete domluvit s ostatními a objednat si trička hromadě s velkou slevou. V rámci aktuální vánoční akce jich můžete mít zdarma třeba deset. Nabídka geek motivů je pestrá a na své si přijde každý podivín.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *