Rychlý a spolehlivý internet v Praze i na chalupě

Rychlé, spolehlivé a bezpečné připojení pro internet v Praze a okolí? Přesně takovým řešením se pro vás stane připojení pomocí optických vláken, nebo Wi-Fi od eurosignal.cz. V době, kdy naprostá většina z nás potřebuje prakticky neustále rychlé a spolehlivé internetové připojení bez výpadků, je třeba hledat skutečné profesionály, kteří udávají tón ve využití moderních technologií. Ověřte si skutečnou rychlost vašeho současného internetového připojení zde. Eurosignal.cz se nesnižuje k laciným trikům a nelže o skutečných parametrech dodávané služby. Na jeho webových stránkách si můžete kdykoliv ověřit rychlost uploadu i downloadu. Řečeno zkratkou, eurosignal.cz nelže a nepadá!

V pražských obvodech 1,4,5,6,8,9,10,11,12 a ve středočeských městech Beroun, Dobříš, Mníšek pod Brdy, Říčany, Zbraslav a Zdice poskytuje eurosignal.cz levné, nebývale rychlé a vskutku spolehlivé řešení pro domácnosti a menší firmy, nicméně se nebojí nabídnout stejně kvalitní internetové připojení také například pro chataře a chalupáře, které vám umožní platit prostřednictvím předplaceného kreditu a vždy jen za uskutečněné připojení, tedy pouze v tom případě, kdy skutečně potřebujete připojit se i při víkendovém nebo prázdninovém pobytu.

V neposlední řadě je třeba věnovat pozornost bezpečnosti internetového připojení. Uvědomte si, že v době chytrých domácností ovládaných pomocí počítače a internetového připojení je únik dat či napadení vašeho systému velmi nepříjemnou událostí, při které může dojít k nedozírným škodám na vašem majetku. Internet od eurosignal.cz je nepřetržitě monitorován umělou inteligencí Whalebone vyvinutou ve spolupráci s ČVUT, která sleduje dění na síti, vyhodnocuje škodlivý software a okamžitě znemožní přístupy z podezřelých serverů, jež se pokouší získat vaše data, nebo proniknout do vaší domácí sítě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *