Repasovaných notebooků se bát nemusíte, prodejce si však prověřte

Zradil vás počítač a potřebujete nový? Pokud vás brzdí omezený rozpočet, ale nespokojíte se s low-endovými modely, stále není nic ztraceno. Říká vám něco repase? Repasovaný notebook se zajímavými parametry vám může udělat skvělou službu, ovšem za předpokladu, že vsadíte na „správného“ prodejce. Zajímá vás, jak ho poznáte?

Repasovaný notebook jedině od specialisty

Na repasované notebooky narazíte na každém internetovém rohu, ale ne každý prodejce ví, co ve skutečnosti prodává. Inzertním portálům se pro jistotu vyhněte úplně a vybírejte mezi prodejci, kteří mají s repasovanými notebooky prokazatelné zkušenosti. Ideálně tedy specializovaný notebook bazar. Pokud navíc disponuje kamennou prodejnou, ve které si můžete v případě zájmu vybraný model odzkoušet, neváhejte.

Vyhýbejte se nespolehlivým modelům

Porouchat se může jakýkoliv model, ale přesto jsou značky, u kterých je riziko mnohem nižší než u jiných. Rozhodnete-li se pro repasovaný notebook, vždy se orientujte pouze na modely, o kterých se traduje, že jsou spolehlivé. Jedině tak budete mít jistotu, že vám bude sloužit dostatečně dlouho. Mezi nejspolehlivější značky obecně patří Dell a Lenovo.

Buďme však trochu konkrétnější. Jedním z dovozců špičkové repasované techniky, který se v oboru pohybuje již od roku 1997 (tehdy ještě jako fyzická osoba) je společnost Technimax s.r.o. Notebooky, které si můžete prohlédnout a objednat na www.technimax.cz, zpravidla pochází z ukončených 1-3 letých leasingů, případně z předváděcích akcí nebo výstav.

V případě repasovaných notebooků od Technimaxu můžete počítat s důkladným vyčištěním a perfektním stavem. Všechny modely prošly testováním a jsou ihned k odběru na prodejně v Šumperku. Další předností je i možnost individuální konfigurace, která spočívá ve výběru OS, až po prodlouženou záruku z 13 na 25 měsíců. V portfoliu repasované techniky nechybí ani desktopy, servery, monitory a další periferie a příslušenství. Mezi další zajímavé služby patří i pronájem notebooků s možností dopravy na vámi zvolené místo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *