Našli jsme více než 30 tisíc online her zdarma na jednom místě

Portálu s online hrami je na českém internetu poměrně dost, ale na většině z nich najdete jedny a ty samé gamesky, kterých je poskrovnu a o jejich kvalitě by se také dalo pochybovat. Spousta hráčů proto raději navštěvuje zahraniční weby, které se chlubí mnohem větším herním portfoliem. Někteří však narazí na jazykovou bariéru a tak jim nezbude, než se zdržovat překládáním, nebo se spokojit s tím, co nabízí tuzemské servery. Nedávno však spatřil světlo světa „nový“ herní portál, který nabízí mnohem více než většina konkurence. A proč ty uvozovky? Na značku Freegamesmax jste totiž možná narazili v zahraniční verzi…

Česká verze herního portálu Freegamesmax se té původní podobá jako vejce vejci. Grafické rozhraní je totožné a i zde narazíte na všechny možné i nemožné žánry. Co vás však překvapí, je množství her. Těch je v současné době více než 30 000 (ano, čtete správně, žádnou nulu jsme nepřidali :-)) a neustále přibývají další. Nechcete-li ztrácet čas výběrem těch nejlepších, dejte na doporučení ostatních hráčů. Každou onlinovku totiž můžete hodnotit a napsat k ní komentář a nejlépe hodnocené a nejhranější hry najdete ve speciálních kategoriích. To ovšem neznamená, že na kvalitní kousky nenarazíte i mimo ně.

Pro soutěživé typy se nabízí možnost registrace a umístění v žebříčku hráčů s největším počtem bodů. Možnost dostanou i ti, kteří si chtějí zahrát s kamarádem. Na Freegamesmax je her pro dva, ale také multiplayerových her, včetně oblíbených Horolezců, Slovního fotbalu nebo Sudoku.

Sudoku

Freegamesmax nabízí pořádnou porci nekonečné zábavy a to nejen pro starší, ale i mladší hráče. Vzhledem k počtu online her si na své přijde opravdu každý a jen u těch od Goodgame (např. Goodgame Empire, Goodgame BigFarm či Goodgame Gangster) strávíte celé dny. Ať už preferujete pořádnou akci, logické hříčky nebo propracované strategie, na www.freegamesmax.cz je určitě najdete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *