Chcete si zavařit mozek a pořádně se pobavit?

Nemáte co hrát a přestalo vás bavit bezduché střílení do všeho, co se hýbe? Chcete pořádně potrápit mozkové závity a navíc se královsky pobavit? Našli jsme pro vás několik perfektních hříček, které vám poskytnou pořádnou porci zábavy na celé propršené podzimní odpoledne. Tady jsou!

Logické hry jsou populární mezi širokým spektrem hráčského obecenstva a čas od času si některou z nich zahraje každý. I vy jste již jistě alespoň jednou hráli legendární tetris nebo mahjong, nebo ne? Následující tři tituly však spadají do jiné kategorie a zavedou vás do prostředí, ve kterém na padající tvary a kameny se stejnými symboly nenarazíte.

Umíte rozveselit opičku?

Většinou je to právě naopak. Veselá stvoření, které se velmi podobají lidem, většinou rozveselují nás. Ve hře Monkey Go Happy je ovšem všechno jinak. Roli baviče se zhostíte vy a budete muset vymyslet způsob, jak vykouzlit úsměv na tváři uplakaným členům jedné opičí rodinky. Podíváte se do mnoha různých prostředí a v každém z nich narazíte na jiné řešení. Hra se dočkala několika pokračování a zatímco v některých verzích zápasíte s časem, jinde budete muset opičky rozesmát s co nejnižším počtem kliků.

Monkey Go Happy

Někteří šneci mají více domečků

A jeden z nich se jmenuje Bob. Problém tkví v tom, že mu ho rozmašíroval buldozer a je jen na vás, jestli Bobovi pomůžete překonat nástrahy staveniště a proklestíte mu cestu ke zdárnému cíli. I v případě Snail Boba máte na výběr z několika pokračování, která čítají desítky různých úrovní. Shrnuto a podtrženo – pořádná porce zábavy, která vás jen tak nepustí.

Snail Bob

Ovečky nemají mimo ohradu co dělat

Shaun, Shirely a Tummy se zatoulaly a vy jste jejich jedinou šancí. Každá z oveček je úplně jiná a právě v tom tkví kouzlo hry. V jednotě je síla a podaří-li se vám využít jejich unikátní vlastnosti, hravě překonáte všechny překážky v podobě hlubokého srázu nebo bariéry z balíků slámy. Home Sheep Home se chlubí krásnou ručně malovanou grafikou a příjemnou hudbou, což je v kombinaci se skvělou hratelností pádný argument k tomu, abyste si vyzkoušeli všechny úrovně.

Home Sheep Home

Vaše tipy na povedené logické hry uvítáme v komentářích!

Foto: http://www.chillingo.com/, http://3.bp.blogspot.com/, http://pencilkids.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *