Repasované notebooky: Správná volba… téměř pro každého!

Potřebujete nový notebook, ale nemáte dost peněz na to, abyste si mohli pořídit zařízení vyšší třídy? Pokud se vám nechce investovat do low-cost modelu, můžete za stejnou, nebo ještě nižší cenu získat plnohodnotnou alternativu v podobě repasovaného notebooku. Ale opravdu jde o řešení, které vyhovuje téměř každému?

Nový notebook nemusí být drahý. Ty nejlevnější stojí mnohem méně než před několika lety, ale často tomu odpovídá i kvalita provedení, špatně nakombinovaný hardware, a tedy i nižší výkon. Low-endové stroje toho moc nevydrží a jejich životnost nebývá o moc delší než záruční lhůta. Což je důvod, proč jsou stále oblíbenější repasované notebooky.

Výhody repasovaných notebooků objevuje stále více Čechů. Jde o dobrou volbou pro každého, kdo nemá na špičkový notebook a nechce si pořizovat některý z modelů nejnižší řady. Populární jsou hned z několika důvodů:

  • mezi repasovanými notebooky se objevují kvalitní modely značek jako DELL, HP a Lenovo,
  • stroje jsou v perfektní kondici, často jen minimálně používané,
  • výkonově jsou na dostatečné úrovni – srovnatelné nebo výkonnější než současné low-end notebooky,
  • kvalitní materiály a celkové provedení garantuje dlouhou životnost,
  • snadný a dostupný servis po uplynutí záruční lhůty.

Repasované notebooky stály v době uvedení na trh desítky tisíc a patřily do třídy tzv. manažerských notebooků. Typickými materiály jsou tvrzené plasty, ocel, hořčík apod. Za zmínku stojí také množství „vychytáve“, které byste u levných počítačů pohledali – špičková odezva klávesnice, ergonomický design, nadprůměrný displej, výkonné chlazení a další prvky.

Co dodat závěrem? Repasovaný notebook je ideální nejen pro studenty, ale stejně tak i pro podnikatele, kteří potřebují spolehlivý stroj na každodenní administrativu. Nejnovější hry na plné detaily sice na repasovaném stroji nerozběhnete, ale jinak vám udělá skvělou službu.

A kde se po repasovaných noteboocích poohlédnout? Skvělé kousky najdete na MUJnotebook.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *