Ideální dárek pro hráče PC her? Karambit z CS:GO!

Máte ve svém blízkém okolí zapáleného hráče počítačových her a rádi byste mu udělali radost pěkným dárkem? Můžete mu darovat jeho oblíbenou hru ve speciální edici, praktické počítačové příslušenství, nebo… Perfektně zpracovaný karambit z Counterstike: Global Offensive.

Samozřejmě se nabízí otázka, zda bude mít z takového suvenýru radost – pokud hraje CS:GO, tak bude po rozbalení krabičky skákat radostí tři metry vysoko. Vy byste si snad nepřáli vlastnit věc, kterou jste si oblíbili ve virtuálním světě? No a pokud jde navíc o něco tak praktického, jako je právě karambit, pak není co řešit.

Netradiční nůž s dlouhou historií

Každý správný muž by měl mít nůž. A hodí se i ženám, protože jeden nikdy neví, co bude muset přeřezat, posekat, pokrájet či jinak zpracovat. Karambit to všechno hravě zvládne, protože patří k nejuniverzálnějším nástrojům svého druhu.

Možná jste ho ještě nikdy neviděli, ale jakmile karambit poprvé vezmete do ruky, pochopíte, proč si drží popularitu již od doby, kdy se začal rozšiřovat z Indonésie, kde se objevil v 11. století. Od ostatních nožů se liší tvarem čepele – ta má připomínat tygří dráp a je tedy zakřivená. Nejde však o pouhý estetický prvek, zakřivení má hlubší smysl. Díky takto tvarované čepeli lze karambit využívat jako všestranného pomocníka ´v domácnosti i při venkovních pracích.

Karambit csgo je velmi dobře zpracovaná replika nože, který se objevil ve fenomenální počítačové hře. Ať už ho bude obdarovaný používat, nebo si ho jen položí na poličku s herními trofejemi, stoprocentně z něj bude nadšený. Zřejmě nejvýraznějším modelem je „fade“ – barevné zpracování tohoto nože je jednoduše výjimečné.

A ano, karambit lze samozřejmě využít i na obranu. Ostatně patří k nejefektivnějším obranným prostředkům své kategorie. CSGO nože najdete na www.karambitshop.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *