3 × herní příslušenství, které povýší vaše pařanství na další level

Pokud patříte mezi milovníky počítačových her a trávíte u monitoru minimálně 25 hodin denně, pak zbystřete. Možná jste do své oblíbené pařby zabředli natolik, že vám unikla přítomnost skvělého herního příslušenství. Proč byste si ho měli pořídit? Protože umocní vaše herní zážitky a pomůže vám k dosažení mnohem lepších výsledků. V opačném případě aspoň nabudete pocitu, že jste pro to udělali maximum…

Herní klávesnice C-Tech Konabos

Unikátní herní klávesnice C-Tech Konabos již na první pohled vypadá, že je opravdu speciální. A taky že ano – má ergonomicky tvarovanou područku a 46 kláves v optimálním rozložení pro hraní počítačových her. Smyslem tohoto designově zajímavého hardwaru není nahrazení klasické klávesnice, ale zjednodušení ovládání a poskytnutí určitých výhod při hraní. Váží téměř půl kila (490 g) a její provedení je odolné. Na stole perfektně drží a rozhodně vás nezklame.

Herní křeslo C-Tech Phobos

Štve vás, jak se po propařené noci nemůžete ani pohnout, protože pociťujete bolest zad? Pak jste si měli herní křeslo pořídit již dávno. Model Phobos od C-Techu bylo navrženo na základě sedaček z automobilů, a to tak, aby poskytovalo maximální pohodlí páteři, krku, pažím, ramenům a spodním zápěstím. Model je perfektně nastavitelný a opěradlo lze sklopit až do úhlu 170°. Jinými slovy jde o herní křeslo, ze kterého se vám nebude chtít vstávat. A když už se vám to podaří, budete se cítit skvěle.

Gamepad Modecom (pro tablety)

Holdujete hraní na tabletu? Pak se vám bude hodit stylový gamepad Modecom, který nabízí vynikající ergonomické vlastnosti. Zakomponujete do něj tablet a budete moct hrát pohodlněji a s vyšší přesností. Jedná se o odolný kousek z kvalitních materiálů a hodí se pro 7 – 10 palcové tablety.

Výše uvedené počítačové příslušenství nám laskavě zapůjčil prodejce pocitace-notebooky.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *