Repasovaná PC a notebooky s Windows 10 zdarma jen do konce července!

Pohráváte si s myšlenkou na pořízení repasovaného desktopu nebo notebooku? V tom případě se příliš dlouho nerozmýšlejte, protože jen do 29.7. 2016 dostanete k počítači operační systém Windows 10 zdarma. Výhody systému a tip na výhodný nákup najdete v následujících řádcích.

Proč chtít Windows 10?

Windows XP je v propadlišti dějin. Windows 7, byť jde o jednu z nejpopulárnějších verzí „oken“, bude zanedlouho také minulostí. Postupem času se jediným systémem stane právě Windows 10, který je momentálně zcela zdarma. Respektive si ho můžete stáhnout a upgradovat na něj stávající verzi Windows.

Windows 10 vám zpřístupní obchod Microsoft Store s mnoha skvělými aplikacemi. Systém sjednocuje a propojuje funkce s mobilními zařízeními od Microsoftu a v budoucnu s ním možná budou kompatibilní i jiné platformy. Microsoft zmínil, že Windows 10 je budoucnost a uživatelé již nebudou muset přecházet na jiný OS.

Windows 10 disponuje rozsáhlou databází ovladačů a téměř vše si nainstaluje sám. Za pozornost stojí také integrované funkce cloudového úložiště Onedrive, vychytaný prohlížeč EDGE se zajímavými funkcemi a zabezpečením na úrovni.

Proč si pořídit repasovaný počítač?

Repasované počítače jsou ideální volbou pro každého, kdo chce při koupi ušetřit a získat kvalitní stroj za velmi nízkou cenu. Průměrná cena repasovaného notebooku v nabídce známého prodejce LevnáPC.cz se pohybuje kolem 3 tisíc Kč, což není o moc více než cena samotné licence.

Prodejce garantuje prvotřídní kvalitu zboží a poskytuje na něj roční záruku. Výhodný nákup počítače nepromeškejte, Windows 10 bude za pár dní placený. Samozřejmě můžete ještě nějakou dobu zůstat u starších verzí operačního systému. V každém případě však nákupem na LevnáPC.cz ušetříte nemalou částku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *