Přehraj.to: Místo, kde můžete sledovat filmy a vydělávat

Sledování filmů přes online je fenomén, kterému se oddává téměř každý uživatel internetu. Stačí propojit počítač s velkou televizí přes HDMI kabel a rázem se octnete v soukromém kině. Klíčové je disponovat vydatným zdrojem filmů a seriálů. Pokud se poohlížíte po službě, která vám otevře dveře do světa filmové zábavy, máme pro vás perfektní tip. Za pozornost stojí projekt Přehraj to (prehrajto.cz nebo prehraj.to), který uživatelům nabízí možnost zajímavého přivýdělku. Detaily vám prozradíme v následujících řádcích.

Proč právě Přehraj to?

Nabízí se otázka, proč si vybrat právě Přehraj to, když se na českém internetu líhne jeden web se soubory ke stažení za druhým… Jedním z důvodů je množství souborů – na serveru najdete obrovské množství filmů a seriálů. Databáze navíc každým dnem kyne, protože uživatelé mají pádný důvod, proč přidávat další soubory.

Vyhledávání souborů je naprosto intuitivní. Stačí zadat název do vyhledávacího pole, případně se poohlédnout v kategoriích nejoblíbenějších či nejsledovanějších souborů. Stahování a sledování online je zdarma, ale musíte se smířit s horší kvalitou a nižší rychlostí.

Ta pravá zábava začíná až se založením PREMIUM účtu. Za pár korun získáte přístup k souborům v HD a Full-HD kvalitě. Nejlevnější je balíček na 12 měsíců. Ať už si však nakonec zaplatíte jakoukoliv variantu, budete moct přehrávat bez omezení, a to neomezenou rychlostí. Navíc se zbavíte otravných reklam a… budete moct vydělávat peníze.

V upload programu můžete vydělat tisíce korun

Na Přehraj to vyděláte více než na konkurenčních službách, protože majitelé PREMIUM účtu nejsou limitováni kredity. Tím pádem sledují a stahují mnohem více. Pro vás to znamená více peněz za uploadované soubory.

Nezbývá, než se vrhnout do víru sledování filmů a seriálů. Anebo vás láká spíše vydělávání peněz v upload programu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *