Redakční Top 3: Nejlepší hry na mobil

Chytré telefony už po herní stránce dávno nejsou v plenkách. Naopak můžeme bez nadsázky konstatovat, že dozrály. Dospěly do stádia, kdy je lze považovat za plnohodnotné platformy, pěkně po boku konzolí a PC. Herní vývojáři to vědí a chrlí jeden titul za druhým. Vybere si opravdu každý a je těžké vyjmenovat ty nejlepší počiny. Přesto jsme pro vás sestavili subjektivní TOP 3. Představíme vám tři nejlepší hry do mobilu, které si v současné době můžete zahrát.

1. Badland 2

Jednička byla famózní a druhý díl jde ještě dál. Co na tom, že Badland 2 není unikátní – hratelností tento „nedostatek“ kompenzuje. Tato logická hopsačka posouvá předchozí díl o kus dál a dotahuje veškeré nedostatky. Některé populární prvky sice zmizely, ale přibyly jiné, takže hráči chybět nebudou. Badland 2 je krásná a velmi zábavná hra, kterou byste měli rozhodně vyzkoušet. Jakmile do magického světa zabřednete, budete se jen velmi těžko drápat zpět.

2. Lara Croft GO

Hráli jste Hitmana GO a královsky se u něj pobavili? V tom případě nevynechte ani mobilní verzi sexbomby Lary Croft. Oproti Hitmanovi jde Lara Croft Go o kus dál (jasně, tak jako Badland 2 oproti prvnímu Badlandu) a mnohem lépe pracuje s prostředím i nepřáteli. Můžete se těšit na pár podařených hádanek, zbraně a spoustu dalších věcí, bez kterých byste si gamesku s Larou nedokázali představit. Vývojáři ze Square Enix Montreal odvedli znamenitou práci!

3. Prune

Máte rádi minimalistické android hry? Je jich spousta, ale jen málokterý titul z poslední doby je tak zdařilý jako Prune. Katapultuje vás zpět do doby, kdy to na AppStore teprve začínalo. Extrémně jednoduchá hratelnost, pocit objevování něčeho nového a inovativní koncept – přesně tak lze definovat Prune. Pokud vám nejde do hlavy, jak se mohlo ořezávání větví dostat mezi nejlepší hry na mobilní zařízení, měli byste si tento zenový zážitek dopřát. Prune totiž baví i majitelé smartphonů, kteří moc často hry nehrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *