Jak by měla probíhat tvorba profesionálních webových stránek?

Vytvořit webové stránky dnes zvládne téměř každý, a to i bez předchozích zkušeností. A podle toho taky výsledky vypadají. Je logické, že za nekomerční web nebudete platit horentní částku, ale pokud jde o firemní prezentaci a s podnikáním to myslíte vážně, s investicí neváhejte. Profesionální webové stránky, které vám od základů navrhne a vytvoří odborník, vám brzy přivedou nové zákazníky!

Generátory webových stránek nejsou pro byznys to pravé ořechové

V rámci úspory vstupních nákladů můžete „naklikat“ web v rámci některé ze služeb jako je Webzdarma, Webnode nebo třeba Webgarden. Konkurence, která spolupracuje s profesionály, vám za to poděkuje, protože bude vždy o krok před vámi.

Co pro vás udělá odborník?

Na dané téma má co říct Ing. Ivo Pačinek, který se tvorbou webových stránek zabývá přes 10 let. Zároveň má bohaté zkušenosti (více než 6 let) s internetovým marketingem a moc dobře ví, že jak funguje úspěšný weby. Skutečně nestačí spustit webovky – to je teprve začátek. K cíli – objednávce – vede poměrně trnitá cesta, kterou vám pomůže zdolat ostřílený web developer a marketér. Sám provozuje spoustu vlastních projektů, na kterých testuje nové marketingové metody a postupy.

Ivo Pačinek tvoří weby pro klienty v rámci celé České republiky. Chcete-li se domluvit na osobní konzultaci, budou vás zajímat následující odkazy:

Ivo Pačinek působí také jako SEO konzultant a specialista na online marketing. Hovoří za něj reálné výsledky. Některým klientům pomohl ke zvýšení objednávek o stovky procent. Pokud již internetové stránky máte, odhalí na nich nedostatky a doporučí vhodná opatření, díky kterým se zvýší obchodní výkonnost. Chcete-li se o službách dozvědět více, zamiřte na www.pacinek.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *