Bez krytu na mobil to nejde. Navrhněte si vlastní na MYCASE!

Na úvod trocha teorie. Co se stane se smartphonem po nárazu na tvrdou zem? S trochou štěstí to odnese jen jeho tělo, v tom horší případě budete muset investovat nemalou částku za opravu, případně si pořídit nový kus. A přitom stačí tak málo – opatřit si odolný kryt, který zařízení ochrání před fatálními následky pádu. Zároveň zajistí, aby se telefon nepoškrábal a v podstatě tím zpomalí pokles jeho ceny. Potřebujete snad další důvody, proč si kryt pořídit? Co třeba unikátní design, který z vašeho elektronického mazlíka udělá jedinečný módní doplněk? Víme, kde si můžete vytvořit vlastní kryt na mobil, a to bez omezení!

Nabídka krytů na chytré telefony je široká, ale proč se spokojit s něčím, co mají ostatní? Pokud si potrpíte na praktické a zároveň osobité věci, bude se vám služba MYCASE zamlouvat. Právě zde si můžete vytvořit kryt na mobil s vlastní fotkou nebo úplně jiným motivem.

K unikátnímu krytu na váš smartphone vede několik kroků. Vyberete si typ mobilního zařízení, přičemž dostanete na výběr z několika desítek modelů značek Apple (kryty na iPhone), LG, HTC. Sony a samozřejmě nechybí ani kryt na Samsung.

Jakmile si vyberete typ telefonu, dostanete se do intuitivního grafického editoru. Zde navolíte vzory, barevní přechody, texty i vlastní obrázky – kreativní jedinci si mohou vyhrát a vytvořit opravdu exkluzivní kousky. Publikujete svůj návrh pro ostatní, získáte 100 Kč slevu na další nákup. Kryt vám dorazí domů do 96 hodin od připsání platby na účet MYCASE.

Co se týče kvality krytu, není co vytýkat. Chrání mobilní zařízení proti poškrábání a je voděodolný. Při pádu z větší výšky může prasknout, ale podstatné je, že se nic nestane telefonu. Což je hlavní důvod, proč si kryt chcete pořídit, nebo ne? 😉 Kryt na iPhone / Samsung a ostatní typy telefonů je vyroben ze stejného materiálu a liší se pouze rozměry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *