Potřebujete novou tiskárnu nebo multifunkci? Nechte si poradit od odborníků!

Tisknete a kopírujete víc než je zdrávo a pohráváte silně uvažujete o vlastní multifunkční tiskárně nebo plotru? Vzhledem k vyšší pořizovací ceně však výběr pořádně promyslete. Položte si otázku, zda skutečně využijete všechny funkce, případně zda vám bude vybrané zařízení stačit. Máte v tom zmatek a nejste si jistí, po kterém modelu sáhnout? S tiskárnami a kopírkami je to podobné jako s auty. Než se unáhlit a vybrat nevhodný typ, raději se poraďte s odborníky. V případě našeho sortimentu pak s Alwer office.

Společnost Alwer office poskytuje komplexní služby v oblasti kancelářské a výpočetní techniky již od roku 1998 a kromě samotného prodeje kopírek, multifunkcí a plotrů také poradenství a servis. Díky odborným znalostem, kvalitě a rychlosti firma získala spoustu významných klientů a to nejen v soukromém, ale i ve státním sektoru. Za zmínku stojí zakázky pro Ministerstvo obrany ČR nebo města Poděbrady a Kolín. A dalším významným klientem byste se mohli stát třeba právě vy 🙂

Všichni technici z Alwer office prošli odborným školením u výrobců a pomohou vám s výběrem vhodné barevné nebo černobílé multifunkce, nebo pro vás vytvoří cenovou kalkulaci pro případný pronájem. Ten je totiž mnohdy výhodnější než koupě zbrusu nového stroje. Aktuální nabídku zařízení najdete na webu prodejkopirek.cz, kde si můžete černobílé i barevné kopírky porovnat na základě nejdůležitějších parametrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *