Goodgame Empire – zahrajte si jednu z nejlepších browserových strategií!

Obliba takzvaných browserových online her (tedy her, které si lze zahrát přímo v prohlížeči) v posledních letech výrazně stoupá a přítomnost některých titulů zaznamenali i hráči, kteří tento segment doposud přehlíželi. Není divu, online gamesky už dávno nepředstavují jen jednoduché flashovky, ale naopak se mezi nimi objevují hry, které si v ničem nezadají s regulérními „krabicovkami“. Patří mezi ně i hry od studia Goodgame, které patří k těm nejhranějším vůbec. A právě jednu z nich bychom vám rádi představili. Pohodlně se usaďte, výlet do temného středověku právě začíná! Přenese vás tam Good game Empire!

Godgame EmpireGoodgame Empire je browserová online strategie se vším všudy. V roli jednoho z hradních pánů dostanete nelehký úkol – vybudovat prosperující říši a dobýt nepřátelská území. A jak už to tak u strategií bývá, budete si muset (alespoň ze začátku) vystačit s notně omezenými zdroji. Kromě toho vás budou obtěžovat loupeživí baroni a budete-li chtít své panství ochránit, budete se muset otáčet. K dosažení vítězství vám pomůže armáda, ale také ostatní spoluhráči, se kterými můžete uzavírat spojenectví. Ve dvou se to řece jen lépe táhne, nebo ne?

Goodgame Empire je promyšlená do posledního detailu a kromě širokého spektra jednotek budete muset vybudovat také fungující infrastrukturu. Vojáci se za vás nebudou bít zadarmo a jedinou možností, jak si získat jejich věrnost, je tučný žold. A abyste na něj měli, budete muset vybírat daně. A tak pořád „dokola“ 🙂

Hru si můžete zahrát zcela zdarma na portálu goodgame-empire-hra.cz, kde mimo jiné najdete i komplexní návod, videotutoriály a spoustu tipů a triků, které vám hraní výrazně usnadní. Neměli bychom zapomenout ani na Goodgame Empire fórum, ve kterém si můžete vyměnit zkušenosti s dalšími hráči a případně domluvit na spojenectví.

Shrnuto a podtrženo, další přírůstek od Goodgame se rozhodně povedl a ne nadarmo ho spousta hráčů pokládá za nejlepší browserovou online strategii vůbec.

1 Komentář

  1. Empire

    Je to vynikající hra, jen občas se nejde přihlásit ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *