Jak by vypadal iPhone 6 podle snů?

Po internetu se stejně, jako u většiny Apple výrobků, valí sci-fi koncepty nových iZařízení. Ty nejzajímavější koncepty najdeme na YouTube a týkají se především iPadů a iPhonů. Jak by mohl vypadat snový iPhone podle těch nejzajímavějších a nejpovedenějších nápadů?

Je průhledný, má displej od okraje k okraji, holografický displej, laserovou klávesnici a je samozřejmě neskutečně rychlý. Podle jiného konceptu ho stačí položit na stůl, rozloží se, vysune 2 projektory (1 na klávesnici a 1 na displej) a udělá ze sebe nehmatatelný plnohodnotný počítač. Samozřejmě nechybí ani ohromující tenkost a i nový Home button se v několika konceptech najde.

[embedplusvideo height=”281″ width=”450″ standard=”http://www.youtube.com/v/bFZil2X3zjE?fs=1″ vars=”ytid=bFZil2X3zjE&width=450&height=281&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep2817″ /]

Jak by vypadal sci-fi iPhone podle vás? A jsou tyto koncepty vůbec realizovatelné? Podle nás určitě ano – většinu z výše zmíněných technologií již máme na dosah. Líbil by se vám takový telefon budoucnosti? Kolik byste byli ochotni za něj dát?

Zdroj: náhledový obrázek – Wikimedia Commons

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *