Online hry už dávno nejsou to, co bývaly…

Je to tak, hry, které jsme ještě docela nedávno hráli v prohlížeči, se s těmi dnešními nedají srovnat. Pokrok se nedá zastavit a vysokorychlostní internet a další nové technologie se musely nutně projevit i v tomto segmentu. Skalní příznivci flashovek uroní slzu a herním fajnšmekrům zaplesá srdíčko. Pokud stále netušíte, o čem bude dnešní článek, pohodlně se usaďte. Udělali jsme si malý výlet do dílny německého studia Bigpoint, které už nějaký ten pátek chrlí vypiplané onlinovky jako na běžícím pásu. Ať už patříte mezi příznivce strategií, MMORPG nebo preferujete pořádnou akci, určitě si vyberete.

Společnost Bigpoint funguje již od roku 2002 a jejím prvním počinem byl hokejový manager Ice Fighter. Od té doby už uteklo hodně vody a momentálně má na kontě několik desítek browserových her, do kterých se zaregistrovalo více než 200 milionů hráčů na celém světě.

Momentálně hraje prim fantasy MMORPG Drakensang, který už na první pohled zaujme velmi detailní 3D grafikou. Silný příběh, spousta zajímavých úkolů a propracovaný svět pohltí téměř každého. Bigpoint Drakensang neustále vyvíjí a hráči se mohou těšit na jiné světy, nové postavy a další vychytávky, kvůli kterým se ze židle již neodlepí.

Pokud vás Drakensang přeci jen nechytl, nevadí. Je totiž z čeho vybírat. Obrovské oblibě se těší nejrůznější „ramy“, které spadají do kategorie casual games. Chcete-li si vyzkoušet, jaké to je provozovat vlastní farmu, zahrajte si Farmerama. Do křesla ředitele letiště se posadíte ve Skyrama a do světa víl a kouzelných bytostí vás dostane Fantasyrama.

Špatnou volbou nejsou ani online strategie z bukanýrského prostředí Seafight a Pirate Storm. I zde na vás čeká celá řada dobrodružství a námořních bitev, na jejichž konci může stát jen jeden vítěz. Ale dost bylo řečí, online hry od Bigpoint si můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Zdarma a přím ve vašem prohlížeči!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *