Přestaňte datlovat a pište všemi deseti!

Zvládáte stovky úhozů za minutu, nebo datlujete jak se dá? Pokud jste si psaní všemi deseti neosvojili v rámci školní výuky, přestaňte ztrácet čas a vyhněte se zdravotním rizikům. Našli jsme pro vás online kurz, díky kterému se naučíte psát tak, že vám bude závidět i profesionální soudní zapisovatel!

Proč docházet do kurzů, kdy se můžete učit psát doma?

Projekt nedatluj.cz nás opravdu zaujal. Představuje perfektní alternativu pro všechny, kteří by se chtěli naučit psát všemi deseti, ale nemají čas ani náladu na docházení od klasických kurzů. Preferujete-li výuku z pohodlí domova, není co řešit. A aby toho nebylo málo, nebudete muset platit ani korunu – psaní všemi deseti online je totiž zcela zdarma.

Psaní všemi deseti je i navzdory své kvalitě zcela zdarma

Škarohlídi namítnou, že nezpoplatněná služba nebude příliš kvalitní, ale o nedatluj.cz se to rozhodně říct nedá. Lekce jsou rozděleny podle stupně obtížnosti a na úvod vždy dostanete nezbytné instrukce. Nechybí ani zajímavé statistiky, které vám o vašem (ne)umění leccos prozradí – dozvíte se, kolik jste udělali chyb, ale také rychlost psaní. Registrovaní uživatelé mohou navíc srovnat jednotlivé statistiky ze všech lekcí, které podstoupili v minulosti. Užitečné je i grafické ztvárnění rozložení prstů a upozornění na nejčastější chyby.

Nejde jen o čas, ale také o zdraví

Psaní všemi deseti na nedatluj.cz by měl vyzkoušet každý, kdo chce ušetřit spoustu času a navíc výrazně zmírnit rizika, které jsou s nesprávnou technikou psaní spojena. O těch si ostatně můžete přečíst přímo na webu. Za nás má projekt 10/10!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *