Positrex: Jak můžete ušetřit pomocí GPS sledování vozidel?

Prioritou každého podnikatele by nemělo být pouze zvedání zisku, ale také snižování výdajů, které je základním předpokladem stabilní cashflow. Naštěstí žijeme v době moderních technologií, jež posouvají možnosti optimalizace nákladů na jinou úroveň. Pokud máte pocit, že váš rozpočet zbytečně zatěžuje firemní vozový park, začněte vozidla aktivně sledovat pomocí sofistikovaného systému Positrex. Jak konkrétně pomůže právě vám?

GPS jednotky Positrex pochází z české produkce. Vyrábí je náchodská společnost LEVEL, s.r.o. pro širokou škálu objektů. Zákazníci využívají GPS lokátor pro kamiony, osobní vozidla, lodě, návěsy, zásilky a další. Instalace je snadná a rychlá.

Co se týče GPS sledování vozidla, hodí se pro větší vozové parky i menší flotily čítající jen pár automobilů. Uživateli poskytují data ohledně lokalizace, provozních nákladů či stylu jízdy. Jinými slovy – získáte nepřetržitý přehled o pohybu daného vozidla a dozvíte se, zda řidič jezdí úsporně a jak s vašim firemním majetkem nakládá.

Všechny informace jako na dlani

K základním funkcím patří e-kniha jízd s množstvím důležitých dat. Najdete v ní polohu, rychlost, teplotu či stav baterie. Aktuální stav vozidla můžete sledovat prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu a systému notifikací, který vám např. zašle upozornění o nevhodném chování řidiče.

Vozidlo s GPS nepokradeš

Dalším aspektem je bezpečnost. Instalace monitorovací jednotky je vynikajícím opatřením proti krádeži. V případě odcizení vozidlo okamžitě vypátrá bezpečnostní agentura nebo policie. Soustava citlivých senzorů dokáže zaznamenat neoprávněnou manipulaci – např. otřesy nebo náklon v případě odtahu. Positrex dokonce umožňuje dálkové vypínání motoru.

Bližší informace o systému včetně ukázek z uživatelského rozhraní najdete na positrex.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *