Pořádná akce na PS4 na třetí: Tipy na hry, které byste si měli (opět) zahrát!

Zkoukli jste všechny filmy o pandemii a zhrozili se nad tím, že se filmová fikce nápadně prolíná s realitou? Pokud vám již z nekončících restrikcí začíná „strašit ve věži“ a nedaří se vám odreagovat, oprašte krabice klasických herních titulů na PS4 a pusťte se do virtuálního řádění. Vybrali jsme pro vás tři skvělé hry, o které jste pravděpodobně v minulosti zavadli, ale podle nás jsou tak dobré, že si zaslouží repete.

​Mafia 2

Když vyšel první díl Mafie, byla to naprostá bomba. Psal se rok 2002 a majitelé PC svou mysl přesunuli do mafií prolezlého města Lost Heaven. Druhý díl, tedy Mafia II PS4, na sebe nechal čekat dlouhých osm let, ale posunul žánr kupředu snad ve všech ohledech. Kombinace velmi povedené grafiky, skvělé hratelnosti a perfektního příběhu je zárukou atmosféry, kterou může Mafii II většina ostatních her závidět. Jediné, co lze „dvojce“ vytknout, je přílišná lineárnost, ale na to jsou milovníci gangsterské série zvyklí.

​GTA V

Je to k nevíře, ale „tak trochu retro“ je dnes i legendární GTA V. Není to přitom tak dávno, kdy tato fenomenální hra zbořila prodejní žebříčky a navždy se zapsala zlatým písmem do kroniky hráčské historie. Rockstar ji vydal v druhé polovině roku 2013 a vesele ji prodává dodnes. S více než 100 miliony prodaných kopií nemůže být pochyb o tom, že tato akční adventura v otevřeném světě patří k tomu nejlepšímu, co kdy na PS4 vyšlo.

​Assassin’s Creed

Assasins Creed PS4 je jasnou volbou pro každého, koho láká odvrácená tvář historie lidstva. Slavná série čítá celkem dvanáct hlavních titulů a hráč se jejich prostřednictvím podívá do různých etap krvavých dějin. V roli zabijáka – asasína – svádí v rozličných časových obdobích boj s templáři a snaží se zvrátit osud na svou stranu. Za úspěchem této „stealth“ akční adventury stojí silný příběh, slušná hratelnost a nádherně zpracované světy.

Inspiraci jste načerpali. Teď se chopte svého gamepadu a pusťte se do herní vřavy, která vám dá alespoň na chvíli zapomenout, že svět okolo nás má momentálně do toho, co jsme ještě nedávno pokládali za standard, hodně daleko…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *