Jak napojit e-shop na WooCommerce na Zásilkovnu?

Napadlo vás, že zákazníkům dopřejete možnost vyzvednutí zboží na výdejních místech pod křídly Zásilkovny, ale nejste si jistí, jak – a zda vůbec – tuto možnost WooCommerce nabízí? Hned v úvodu vás potěšíme, protože ano – i v e-shopu na této pltformě lze využívat populární zásilkovou službu. Neobejdete se však bez placeného rozšíření. Kvalitní řešení nabízí Toret.cz, jež má v nabídce i jiné WooCommerce pluginy.

Jak WooCommerce Zásilkovna funguje?

Ze zprovoznění pluginu WooCommerce Zásilkovna nemusíte mít obav. Je to stejně snadné, jako u jiných rozšíření. Plugin jednoduše nainstalujete, a poté jen využíváte výhody, které vám implementace přinese. Obrovské snížení administrativy je pouze jedním z mnoha benefitů. Mezi další patří snížení chybovosti, protože plugin dělá vše automaticky. A kdyby přece jen „něco“, můžete se spolehnout na kvalitní uživatelskou podporu ze strany Toretu.

O kvalitách pluginu WooCommerce Zásilkovna svědčí množství uživatelských recenzí. Ke dní vydání tohoto článku se chlubí více než 2500 aktivních instalací, a to opravdu není málo.

Spočítejte si, kolik díky pluginu ušetříte

Plugin WooCommerce Zásilkovna sice není zdarma (včetně DPH stojí ročně 2500 Kč), ale ve finále díky němu ušetříte nemalou částku. Na Toret.cz najdete kalkulačku, která vám na základě údajů o vaší hodinové sazbě a počtu odeslaných balíků vypočítá, jak moc pro vás bude implementace efektivní. Pro představu: pokud měsíčně odešlete 100 balíků, při hodinové sazbě 400 Kč vám automatizace procesů ušetří nejméně 1333 Kč.

Co konkrétně vám WooCommerce Zásilkovna ušetří? Spoustu času. Nebudete muset přepisovat údaje do Zásilkovny, připravovat štítky k tisku a vkládat informace do e-mailu zákazníkům. A protože si plugin automaticky stahuje a zobrazuje dostupné pobočky, nehrozí ani řešení chybně zadaných adres a balíků, které nedorazily.

Pokud se rozhodnete plugin využívat po uplynutí roční lhůty, získáte 50% slevu. A stejně jako v případě ostatních pluginů od Toretu (např. WooCommerce Gopay, WooCommerce iDoklad)… můžete po 14 dnech zažádat o vrácení peněz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *