Online seznamka: Efektivní seznámení z pohodlí domova

Připadáte si sami? Nejste sami. Respektive nejste ani zdaleka jediný, koho trápí podobné pocity. Ale nic vám nebrání najít svou životní lásku na internetové seznamce. Založíte si profil a na základě určitých kritérií najdete partnera, který vám vyhovuje. Na své si přijde každý, a to bez ohledu na to, zda je cílem vážný vztah, nebo krátkodobá romance.

Populární u nás i ve světě

Pokud vám online seznamka připadá jako místo, kde se soustředí „divní“ lidé, jste na omylu. Anebo je divná třetina nezadaných Čechů, protože právě tolik jich hledá spřízněnou duši přes internet. Nejinak je tomu v zahraničí – podle PEW Pesearch Center zná 29 % Američanů alespoň jeden pár, který se seznámil prostřednictvím internetové seznamky. Z průzkumu vyplynulo také to, že si o tomto způsobu seznamování většina lidí nemyslí nic špatného. Naopak jsou toho názoru, že jde o velmi efektivní seznámení.

Internetové seznamky mají velkou moc. Vědci z Cornellovy univerzity zdůrazňují, že jde o jedinečný systém, protože se díky němu setkávají lidé, kteří by jinak nikdy nepřišli do kontaktu. A když spolu setrvají, založí dříve neexistující sociální vazby.

Díky seznamce předem víte, do čeho jdete

Abyste dosáhli úspěchu, musíte si vybrat seriózní portál. Některé seznamky vyžadují registrační poplatek, což nemusí být na škodu – do systému se obvykle přihlásí lidé, kteří mají o navázání vztahu opravdu zájem, a nikoliv internetoví trollové.

Velkou výhodou seznamování online je skutečnost, že se na seznamkách nachází profily velkého množství lidí. A je velmi nepravděpodobné, že byste mezi nimi nenašli nikoho, kdo by vám imponoval. Navíc nemusíte zbytečně ztrácet čas, protože se předem dozvíte, jak potenciální partner vypadá, jaké jsou jeho zájmy a další důležité informace. Žádná jiná metoda seznamování takové možnosti nenabízí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *