Hráči CS:GO pozor: Je-libo stylový karambit fade?

Milovníkům virtuální akce není třeba fenomenální herní počin CS:GO představovat. Pokud do početné skupiny pařanů patříte i vy, rozhodně nepřestávejte číst. A rovnou si udělejte místo na poličce, protože vám prozradíme, kde seženete repliku jedné z nejoblíbenějších zbraní – karambitu!

Proč právě karambit?

Z mnoha anket vyplynulo, že právě karambit považují hráči za jednu z top zbraní na krátkou vzdálenost. A to nejen díky zdařilým animacím, ale také množství unikátních skinů. No jen si představte, že by jeden z povedených kousků přistál jako trofej na polici vedle vašeho PC. Budete se moct kochat pohledem na důmyslný nástroj, který využijete i v praxi. Již po několik set let se používá k sebeobraně i jako pomocník při každodenních činnostech.

V čem je výjimečný?

Málokterý nůž je při praktickém využití tak efektivní jako právě karambit. Některé chladné zbraně dobře vypadají, jiné jsou dobře navržené, ale na kráse nepobraly. V případě karambitu však jde o kombinaci unikátních vlastností v líbivém provedení. V rukách zkušeného bojovníka je smrtící a z hlediska funkčnosti lze srovnat s švýcarským nožem.

Odkud nůž pochází?

O karambitu se často dočtete v souvislosti s indonéským bojovým stylem Pencak Silat, případně s filipínským uměním Kali nebo jinými styly zemí v Jihovýchodní Asii. Prapůvod nože dnes nelze stoprocentně určit a není jasné ani to, zda se specifickému tvaru přizpůsobovali bojovníci, nebo tomu bylo naopak.

Čepel karambitu vypadá jako velký zahnutý tygří dráp. Na opačném konci bývá bezpečnostní kroužek, ovšem přítomnost tohoto prvku není podmínkou. Ale není od věci si verzi s „očkem“ pořídit, protože se díky němu nůž lépe drží a nehrozí, že v nevhodnou chvíli vyklouzne z ruky.

A kde CS GO nože seženete? Ať už se vám líbí varianta karambit fade nebo jiné designové provedení, poohlédněte se v nabídce specializovaného e-shopu www.karambitshop.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *