ObjectGears: Silná platforma pro vývoj aplikací

Hodila by se vám moderní systémová platforma, která by vám umožnila rychlý a velmi efektivní vývoj aplikací s důrazem na přiblížení se business uživateli, analytikovi nebo architektovi? Tomuto popisu plně odpovídá ObjectGears, který zvládá i pokročilé funkce jako je návrh objektové struktury, workflow, organizační struktura, audit trail, skriptování, reporting, různé formy zobrazení dat a další. Chcete se dozvědět více? Se systémem a jeho největším přínosem vás seznámíme v následujících řádcích.

ObjectGears je unikátní nástroj, pomocí kterého snadno vytvoříte aplikace na míru svým potřebám a požadavkům. Je určen zejména pro:

IT manažery, kteří díky němu získají přehled o projektu a průběhu realizace, sumární data i detaily provozních incidentů další výhody.

IT architekty, kterým umožňuje lepší komunikaci mezi systémy, zastoupení technologií, EOL technologie a jiné benefity.

projektové manažery, kteří mohou lépe plánovat a utilizovat zdroje, měnit řízení na jednotlivé úkoly a činit další rozhodnutí.

ObjectGears je komplexní platforma vhodná také pro IT administrátory, business architekty, HR manažery a další role. Klíčové je, aby si uživatel před vývojem udělal jasnou představu o problematice, kterou se chystá řešit, o vztazích mezi entitami a jejich vlastnostech. Znalost těchto parametrů je předpokladem k úspěšnému sestavení aplikace.

Vývoj aplikací i pro neprogramátory

Máte za to, že vývoj aplikací zvládnou jen specialisté, kteří mají programovací jazyk v malíku? Díky ObectGears je všechno jinak. Aplikaci si jednoduše naklikáte i bez znalosti programovacího jazyka. To je ostatně jedna z největších výhod systému.

Free verze ObjectGears (až pro 25 lidí) obsahuje hotové modely pro ITIL, knowledge base, easytask a další. Platforma je plně lokalizovaná do češtiny, angličtiny a němčiny. Chcete-li se dozvědět další informace, vyzkoušet demo verzi nebo začít používat free či placenou verzi, pokračujte na www.objectgears.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *