Brašna na notebook jako módní doplněk? Víme, kde ji seženete!

Pro klasické desktopy je v moderních domácnostech stále méně místa. Naopak přibývá majitelů notebooků, kteří si přenosný počítač pořídili především kvůli kompaktním rozměrům. Na stole nezabírá příliš mnoho místa, což v menším bytě, kde se počítá každý centimetr, rozhodně přijde vhod. Tento článek je ovšem určen jiné cílové skupině – uživatelům, kteří s notebookem pendlují z místa na místo. Patříte k nim i vy a omrzela vás obyčejná taška? Vás notebook si zaslouží praktickou, bezpečnou a designově propracovanou brašnu. Prozradíme vám, jak stylová brašna notebook vypadá a kde ji sežnete za super cenu.

Obyčejná brašna na notebook nepatří mezi módní výstřelky. Obvykle se vyrábí v tmavém provedení a působí poněkud fádně. Milovníci designu proto jistě ocení svěží změnu – brašnu, která notebook ochrání a mimo jiné i dobře vypadá.

I pro těžší a rozměrnější notebooky se sice vyrábí pouzdra, která lze nosit ve větší tašce či batohu, nicméně mnohem praktičtější je brašna s odepínatelným popruhem přes rameno. Je rozdělena na několik komor a kromě notebooku pojme i spoustu příslušenství.

brasna-3 brasna-na-notebook-2

My jsme na kvalitní brašny narazili v nabídce obchodu Abags.cz. Zaujaly nás na první pohled, protože svým designovým zpracováním vystupují z běžného stereotypu. Nápadité kombinace tvarů a barev dělají z praktické brašny trendy módní doplněk.

Brašny jsou voděodolné (nepromokavé) a obsahují tři komory. V přední komoře lze přenášet příslušenství, v hlavní komoře notebook a v zadní kapse různé dokumenty. Díky 10 mm silnému polstrování je notebook chráněn proti fyzickému i mechanickému poškození. Zapínání přední kapsy zajišťuje suchá zip, zapínání hlavní komory a zadní kapsy obousměrně posuvný zip.

Jako velké plus považujeme posuvnou přepážku, kterou lze nastavit na různé velikosti. Brašnu tak můžete používat při přenášení několika různých notebooků, aniž by počítač uvnitř „lítal“. Neméně praktická je i protiskluzoví vložka a úchyty na odnímatelném popruhu přes rameno. Potřebujete snad další důvody, proč si brašnu pořídit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *