Nepodceňujte kvalitu firemního webu – i podle něj se zákazník rozhoduje

Málokterá firma, nebo společnost u nás nemá své internetové stránky. Je jedno jestli provozujete internetový obchod, nebo jiné firemní internetové stránky. Kvalitní firemní stránky jsou nyní již nutností stejně jako pravidelná aktualizace. Doba kdy stačilo mít stránky od studenta je již minulostí. Firemní stránky již musí mít kvalitní zpracování a hezký design.

Úspěšné internetové stránky

Pokud sníte o firemních stránkách, které by byly pro návštěvníka přínosem, tak by jste si měli výrobu těchto stránek zadat u odborníků. Každá firma nabízející výrobu stránek by měla mít na svých internetových stránkách reference z minulých zakázek. Ono vytvořit kvalitní stránky totiž není snadná záležitost. Není to jako prodej housek v krámě, firemní stránky by měly být udělané na míru dané společnosti. Součástí návrhu by měla být analýza, kvalitní grafika a programování.

Tvorba stránek

Příkladem společnosti nabízející tvorbu kvalitních stránek je firma Blueweb.sk. Je to firma s tradicí a než vůbec začnou na stránkách pracovat programátoři provede analýzu a grafický návrh. Firemní stránky mají také informovat o dění ve firmě a o událostech spjatých s danou firmou. Kvalitní redakční systém je důležitou součástí každých firemních stránek. Prostřednictvím redakčního systému můžete sami prát novinky na vaše stránky, může pozvat návštěvníky na veletrh, nebo informovat o volných místech ve společnosti.

Design stránek

Design stránek bývá často zlehčován a znevažován jako méně důležitá součást stránek. To možná kdysi platilo, ale nyní je kvalitní design nedílnou součástí kvalitních firemních stránek. Celé stránky by měli mít jednotné vyznění, které se shoduje s celkovou prezentací společnosti směrem k zákazníkovi. Kvalitní firmy nabízející výrobu internetových stránek proto se zákazníkem neustále komunikují a dolaďují tak celkové vyznění webu. K tomu slouží projektový systém Basecamp. Nejen kvalitní komunikaci se zadavatelem, ale i odborníky na svých místech co se týče designu a programování naleznete ve firmě Blueweb.sk.

Foto: http://www.sxc.hu/photo/1425526

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *