Je pronájem e-shopu efektivním řešením?

Na českém internetu je více než 10000 eshopů. Jsme zemí internetovým obchodům doslova zaslíbenou. Proto jsou u nás také velice oblíbené systémy sloužící k drobnému prodeji zboží jako jsou různé aukční systémy. Pokud ale vyžadujete plnohodnotný internetový obchod, tak musíte hledat jinde.

Jak najít vhodný eshop k pronájmu

Způsobů jak prodávat zboží v eshopu je spousta. Dokonce existuje i několik eshopů, které si můžete pořídit zcela zdarma. Jsou mezi nimi jednodušší i složitější internetové obchody. Jedno ale mají společné, musíte si je upravit pro vlastní potřeby. Výhodou takovéhoto obchodu je jeho cena, je zdarma. Nevýhodou je nutnost doladění shopu a to bez základní znalosti práce s kódem většinou nejde. Druhým extrémem jsou obsáhlé řešení eshopu, kde vám vytvoří grafiku na míru a můžete vystavovat tisíce druhů zboží. Zde je velkou nevýhodou cena. Zlatou střední cestou jsou eshopy které si můžete pronajmout.

Eshopy k pronájmu

Výhodou pronajatého řešení eshopu je ta, že dodavatel se stará o to, aby vše fungovalo. Vy si jen jednoduše eshop přizpůsobíte a naplníte zbožím. Pořízením takovéhoto řešení si zajistíte pravidelnou aktualizaci a zabezpečení obchodu. Máte také k dispozici technickou podporu, na kterou se můžete obrátit s problémy a dotazy. Najít eshop k pronájmu na internetu není problém, problém je najít takový, který Vám bude plně vyhovovat.

Systém Atomer

Vhodným řešením shopu k pronajmutí je modulový eshop Atomer. Atomer.cz umožňuje zákazníkovi využívat a platit jen to, co skutečně pro svůj obchod potřebuje. Nemusíte mít robustní systém pro prodej a nabídku malého množství výrobků. Stačí jednoduší shop, který umožní jednoduché objednání zboží. Tohle přesně náš systém nabízí. Postupně se může váš obchod zvětšovat a přizpůsobovat se vašim potřebám. Malý bonus pro začátek, vše si můžete na 30 dnů zdarma vyzkoušet a nastavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *