Nejnovější počítačové hry vám rozproudí krev v žilách

Jestli právě teď cítíte akutní potřebu alespoň na chvíli naprosto zapomenout na svůj běžný životní stereotyp a chcete si prostě jen vyčistit hlavu únikem do zcela jiného světa nebo jen hledáte skvělou PC zábavu. Zkuste obohatit svůj počítač některou z novinek mezi akčními hrami.

Mafia III ve vás probudí nelítostného mstitele s jasným cílem

Mafia III vás od první chvíle pohltí napínavým příběhem s temnou atmosférou podsvětí v New Bordeaux roku 1968. Lincoln Clayse se sem vrací z Války ve Vietnamu, aby začal nový život a zapomněl na svou pohnutou minulost. Když se však dozví o zradě a zabití jeho přátel, rozhodne se pro brutální pomstu. Podstatou hry jsou tak akční přestřelky, nebezpečné honičky v autě ale také strategie a taktické myšlení, které z vás může udělat krále podsvětí v New Bordeaux. Vše působí velmi autenticky, a proto hra od začátku do konce neztrácí na kvalitě.

Call of Duty s podtitulem Infinite Warfare udělá radost milovníkům sci-fi

Toto lehce apokalyptická akční hra mapuje válečný stav, kdy povrch planety Země je téměř zničen a lidé proto utíkají prostřednictvím vesmírných lodí. Probíhá tak zvláštní souboj mezi lidmi jako takovými i lidmi a stroji. V příběhu pro samotáře si zahrajete kapitána Reyese z jednotky Tier 1 a budete mít na starost osud jedné z posledních válečných lodí jménem Retribution na jejíž palubě jsou lidé. Hra nesporně opět vyniká výborně podchycenou atmosférou.

call-of-duty

FIFA 17 slibuje příběh Alexe Huntera a ještě realističtější fotbal

Pro ty, kdo raději zůstávají nohama na zemi a dávají přednost akčnímu napětí ve smyslu sportovních PC her, se přímo nabízí nové zpracování FIFA 17. Díky novému enginu očekáváme nejzásadnější změny v grafickém zpracování, cílenou mimo jiné také na fyzikální vlastnosti míče. Dalším poměrně charakteristickým prvkem pro tuto verzi fotbalového simulátoru bude cesta ke slávě fotbalisty Alexe Huntera. Toho budete moci ovlivňovat na hřišti i mimo něj.

fifa2017

Odreagujte se u některé se zmíněných her, je vědecky dokázáno, že přiměřené hraní počítačových her je výbornou prevencí např. proti Alzheimerově chorobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *