Konec omezených rychlostí: Na xShare se stahuje zdarma bez limitů!

Používáte fileservery jako jsou Uložto, Datoid, Fastshare a jim podobné? Užitečné služby mají jednu podstatnou nevýhodu – omezené rychlosti stahování a nahrávání. Samozřejmě si můžete připlatit, ale co když zrovna nemáte peněz nazbyt? Navíc se nabízí otázka – proč platit za něco, co je jinde zdarma? Pokud netušíte, kam tím míříme, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, kde můžete vesele stahovat soubory neomezenou rychlostí zcela zdarma.

Stahujte rychlostí blesku za pouhou registraci

Situace se má následovně. Chcete se podívat na svůj oblíbený film v HD kvalitě, ale nechce se vám čekat, než se stáhne. Měli byste si snad dobít kredit či zaplatit členství na některém ze známých fileserverů? Nikoliv. Registrujte se na xShare.cz a budete moct stahovat neomezenou rychlostí zcela zdarma. Respektive do aktuální kapacity linky 2000 Mbit/s, což je víc než dostačující.

Neomezené stahování a nahrávání souborů za pouhou registraci je velkým tahákem. Tuto možnost doposud nenabídl žádný konkurenční fileserver. S adekvátně rychlým internetovým připojením tak můžete stáhnout i velký soubor velmi rychle.

Sledujte filmy ve vysoké kvalitě online

Další předností služby xShare je přehledné a intuitivní uživatelské rozhraní. Okamžitě se zorientujete a vždy bez problémů vyhledáte ty „správné“ soubory. Filmy ve vysoké kvalitě jsou označeny barevně – červeně Full HD a modře HD ready. Nechcete-li si je z nějakého důvodu stahovat na disk, pusťte si je online v prohlížečovém přehrávači. Jedinou podmínkou je zmíněná registrace.

Fileserver xShare využijete vždy, když budete potřebovat sdílet soubory. Vysokou rychlost nahrávání oceníte vždy, když nebudete mít času nazbyt. Nezbývá než doufat, že se podmínky služby nezmění a bude zdarma i v budoucnu. Zatím si můžete užívat stahování bez limitů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *