Naučte se online marketing z ebooku zdarma

Aspoň základy online marketingu dnes potřebuje ovládat každý, kdo nějakým způsobem působí v online světě. Český internetový rybníček je plný e-shopů a webů, takže pokud chcete být vidět, propagace je opravdu nezbytná. Jenže jak na ni?

Na internetu najdete spoustu jednotlivých návodů, jak se dělá PPC reklama, jakým způsobem se pustit do SEO atd. Málokde vám ovšem představí online marketing jako celek. A právě to dělá nový ebook zdarma.

Ebook o marketingu od autora s 12 lety zkušeností

Autor ebooku Ivo Pačinek působí v oblasti online marketingu již 12 let. Své nabyté zkušenosti se rozhodl popsat v knize Základy online marketingu, ve které shrnuje vše od A až do Z. Nečekejte žádnou tlustou knihu, to by bylo kontraproduktivní. Autor chápe, že čas jsou peníze, a málokdo má odhodlání číst knihu o stovkách stránek. Online marketing ebook představuje na 81 stranách celkem v 12 kapitolách.

Naučte se základům online marketingu

Online marketing kniha dělí do 12 kapitol. Začíná popisem toho, jaké jsou vlastně cíle online marketingu, popisuje kanály a média online marketingu, způsoby cílení, formáty reklamy i konkrétní nástroje marketingu. Důležitou součást tvoří taktéž webová analytika a vyhodnocování, typy kampaní v online vs. offline světě a zkratky z online marketingu.

Obsažena je tedy nutná teorie i praxe. Po přečtení této relativně krátké knihy budete připravení se postarat o online marketing své firmě, blogu, e-shopu apod.

Získejte knihu o online marketingu zdarma

Kniha Základy online marketingu je skvělá pro začátečníky, již chtějí pořádně proniknout do světa marketingu, i markeťáky z offline světa, kteří chtějí trochu více pochopit online svět. Získat ji můžete zcela zdarma, stačí, když se registrujete k odběru newsletteru. Ten vám bude chodit maximálně jednou měsíčně a přinese spoustu dalších zajímavých informací ze světa online marketingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *